Nasza firma

Wszystkie wiadomości

twoja-oaza-roca-th.jpg

Aktualności o produktach

Twoja oaza spokoju – łazienka. Tylko z wannami Roca.

Obecnie ze szczególną uwagą przyglądamy się wnętrzom swojego domu, w którym łazienka nabiera nowego znaczenia. To miejsce wyjątkowe, bardzo osobiste, w którym możesz stworzyć aurę relaksu i spokoju. W tym celu warto zdecydować się na jeden z wielu nowych modeli wanien Roca. Zanurz się w gorącej kąpieli i ukochanej literaturze.

ceramika-roca-pl-dec-20-th

Aktualności firmowe

Ceramika łazienkowa Roca niczym szlachetne kamienie

Kolekcja Beyond i Inspira zyskują nowe oblicze w połączeniu z ferią barw. 5 zaskakujących wykończeń inspiruje do tworzenia nowych przestrzeni. Dokładnie w takich tonacjach kolorystycznych prezentowane były wnętrza i produkty na prestiżowych targach w Mediolanie.

Nowoczesne-zestawy-WC-slim-roca-th.jpg

Aktualności firmowe

Nowoczesne zestawy WC z modnymi deskami slim Roca

Strefa potrzeb podstawowych w łazience musi być przede wszystkim higieniczna i funkcjonalna. Jednak Roca oferuje coś więcej: 7 modeli, design, ekologiczne i higieniczne w świetnej cenie.

water-bring-emotions-th

Aktualności firmowe

Woda niesie emocje!

Roca od lat jest partnerem zwycięskiej załogi Energa 77 Racing. Ta forma sponsoringu wpisuje się w misję firmy zaangażowanej w tematykę ekologiczną, a w szczególności ochronę zasobów wodnych na ziemi. Woda, bez której nie możemy żyć daje nam też wiele dobrej energii, radości i pozwala się zrelaksować, co chętnie wspieramy.