raina-th.jpg

Roca na świecie

Design Dla Konesera 2018

Do 18. lipca można oddać swój głos na wannę Raina w konkursie DESIGN DLA KONESERA Po rocznej przerwie plebiscyt DESIGN DLA KONESERA wraca, by już po raz szósty promować najnowsze technologie w połączeniu z doskonałym wzornictwem.

copernicus_pl-th.jpg

Roca na świecie

Roca partnerem rejsu legendarnego polskiego jachtu Copernicus

W tym roku Roca Polska będzie jednym z partnerów historycznego rejsu polskiego jachtu Copernicus z Goeteborga do Hagi w ramach rejsu legend Volvo Ocean Race. Jest to najstarsza łódź zgłoszona organizatorom i jedyna polska jednostka biorąca udział w regatach.

pl-raina-bath-th.jpg

Roca na świecie

Raina – pierwsza kompozytowa wanna marki Roca.

Oryginalna, niezwykle miła i ciepła w dotyku. Roca w swoich rozwiązaniach łazienkowych wykorzystuje najnowsze technologie i materiały, które zapewniają ogromne możliwości projektowe i aranżacyjne. Spełniają one potrzeby i wymagania użytkowników, sprawiając, że łazienka staje się miejscem harmonii, wyciszenia i relaksu. Jednym z takich materiałów jest STONEX®, znany do tej pory z brodzików Roca. Materiał ten znalazł obecnie zastosowanie w produkcji wanien, a jego niezwykłe właściwości i wysokie walory docenić można w modelu Raina.