Lodz-w-Manufakturze.jpg

Roca w Polsce

Jacht sponsorowany przez Roca w porcie Manufaktura

Cenione w żeglarskim świecie, produkowane w Polsce, zdominowały zawody regatowe – tym razem jachty klasy Micro zawitały do łódzkiej Manufaktury w ramach XVI Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych. Jedną z mistrzowskich łodzi udostępnionych do zwiedzania w dniach 14-16 listopada był sponsorowany przez Roca jacht załogi 77 Racing.

Dama-dla-Koneserow.JPG

Roca w Polsce

Dama-N dla koneserów – głosuje teraz!

Do 13 listopada każdy amator wzornictwa, może oddać swój głos na najlepszy produkt w konkursie Design dla Konesera. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem sms oraz formularza na stronie konkursu. http://www.urzadzamy.pl/miesiecznik-dobre-wnetrze/design-dla-konesera/glosowanie/dama-n-roca,141/

Jump-The-Gap-po-raz-6.JPG

Roca w Polsce

Młodzi architekci na start! W 6. edycji Jump the Gap na uczestników czekają aż trzy nagrody

Ambitni i z nieograniczoną wyobraźnią – takich architektów z całego świata poszukuje jury międzynarodowego konkursu Jump The Gap organizowanego przez firmę Roca. W tegorocznej, 6 edycji został zmieniony system wyróżniania zwycięzców. Uczestnicy, kreując nowe trendy w branży wyposażenia łazienek, walczą aż o trzy nagrody: dla najlepszego studenta, dla profesjonalisty oraz o nagrodę specjalną Fundacji We Are Water.

Budzimy-Was.jpg

Roca w Polsce

Budzimy Was od 1917 roku. Roca na Łódź Design Festiwal

Debaty o trendach i projektowaniu odpowiedzialnym społecznie, spotkania z architektami, warsztaty z grawitacji oraz wystawy, a wśród nich Budzimy Was od 1917 roku firmy Roca. To tylko niektóre z licznych atrakcji odbywającego się w dniach 9-19 października Łódź Design Festival 2014 – najważniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia związanego z projektowaniem.

Warszawa-stolica designu.jpg

Roca w Polsce

Warszawa stolicą designu

24 innowacyjne wystawy, 15 wykładów prowadzonych przez ekspertów z branży, 11 warsztatów rozbudzających kreatywność oraz liczne wydarzenia towarzyszące wprowadzające w świat mody, designu i filmu – tak przedstawia się bilans tegorocznej edycji Wawa Design Festival 2014. Na tym wydarzeniu nie zabrakło również firmy Roca, prezentującej pracę dyplomową absolwentki ASP Łódź – Małgorzaty Płoskońskiej.