Swiatowy-Dzien-Wody-z-Roca-2015.JPG

Roca w Polsce

„Woda i zrównoważony rozwój” Światowy Dzień Wody 2015

Dzień Wody to okazja do kształtowania postawy świadomego korzystania z zasobów najcenniejszego surowca naturalnego, a także skierowania uwagi na problem braku dostępu do niego oraz do podstawowych warunków sanitarnych. Również marka Roca włączyła się w obchody 22 marca, organizując event w warszawskim Kinie Luna.

Nie_ma_jak_Relaksujacy_prysznic_ROCA_na_dobry_poczatek.jpg

Roca w Polsce

Nie ma jak „Relaksujący prysznic ROCA” na dobry początek dnia

Na dobry początek dnia – prasa do śniadania, kawa, przechadzka z psem… oraz relaksujący prysznic po powrocie. Spacery z pupilami, choć dają dużo radości, to nie należą przecież do najczystszych aktywności. Sporą dozę odprężenia i relaksu odnajdziemy w domowym zaciszu, wybierając najnowsze propozycje firmy ROCA do wyposażenia strefy kąpielowej. Prezentuje je kampania reklamowa marki z udziałem Ireneusza Krosnego. Premiera kolejnego spotu z tej serii miała miejsce we wtorek – 17 lutego br.

Ekologia-to-ekonomia.jpg

Roca w Polsce

Ekologia to ekonomia Drugi raport Akademii Roca

Kto zwraca większa uwagę na oszczędzanie wody: kobiety czy mężczyźni? Ile pieniędzy z domowego budżetu marnuje się przez jej nadmierne zużycie? Jakie sposoby mają Polacy na troskę o zasoby tego surowca naturalnego? Odpowiedzi na te pytania znajdzie każdy, kto sięgnie po drugi raport Akademii Roca, przekonujący, że ekologia idzie w parze z ekonomią.