rimless-big-thu.jpg

Aktualności o produktach

Rimless – innowacyjna technologia, rewolucja w eko - rozwiązaniach

Zaawansowane technologicznie, innowacyjne, nowoczesne i trwałe produkty o unikatowym wzornictwie potwierdzają, że Roca jest absolutnym liderem rynku rozwiązań do łazienki. Jedną z technologii wyróżniających firmę jest Rimless – nowatorski sposób rozprowadzania wody potrzebnej do spłukiwania miski WC. Brak tradycyjnego kołnierza ułatwia utrzymanie higieny, wpływa także na estetykę. Obecnie Roca rozszerza ofertę rozwiązań Rimless o serie Inspira i Debba.

lanta-big-thu.jpg

Aktualności o produktach

Stylowo i oszczędnie – najnowsze rozwiązania Roca

W projektowaniu wnętrz - także łazienkowych - dominuje obecnie minimalizm, prostota i porządek. Klienci poszukują produktów zaawansowanych technologicznie, funkcjonalnych, oszczędnych i ekologicznych. Ważny jest również design oraz uniwersalny charakter rozwiązań, który pozwala na większą swobodę aranżacyjną. W ten nurt idealnie wpisują się nowe baterie Roca z serii Lanta i Atlas. Warto też zwrócić uwagę na element montażowy RocaBox umożliwiający łatwą instalację rozwiązań podtynkowych.

spa-roca-big-thu.jpg

Aktualności o produktach

Twoje domowe SPA Roca

Zadbaj w pełni o swoją formę . Intensywnie pracujesz od poniedziałku do piątku, a w dodatku aktywnie spędzasz wolny czas? Uprawiasz sporty, odwiedzasz siłownię, uczęszczasz na fitness? Szukasz więc sposobów na odprężenie i regenerację ciała. Postaw na znany od wieków hydromasaż. Teraz dostępny w wannach Roca.

Styl-skandynawski-w-lazience-mainbaner

Aktualności o produktach

Styl skandynawski w łazience. Nowe produkty w portfolio Roca

Miniony rok deweloperzy zaliczają do bardzo udanych. Wolne aktywa chętnie inwestowaliśmy w zakup nowych mieszkań, co przyczyniło się do pobicia rekordu ich sprzedaży. Swoje wymarzone M Polacy urządzają w ulubionym stylu skandynawskim, a zawarty w nim potencjał wykorzystują również do aranżacji łazienki. O proste w formie rozwiązania zadbała także firma Roca poszerzając swoje portfolio o nową armaturę.

wn-thu-13.jpg

Aktualności o produktach

Number 13

- Roca presents its 2016 innovations.
- Roca participates for the first time in Archidex
- Ma Yanking awards the prizes of the 6th edition of jumpthegap