Aktualności o produktach

beyond-roca-warsaw-th.jpg

Roca przygotowała wszystko to, bez czego nie można sobie wyobrazić modnej łazienki. Warto odwiedzić nasze stoisko, ponieważ oferta Roca obejmuje wszystkie kategorie łazienkowe, od ceramiki łazienkowej, baterii, mebli, strefy kąpielowej, dodatków po wanny i kabiny prysznicowe.

Świetne, estetyczne modele są funkcjonalne, w dobrych cenach i najlepszej jakości, dlatego można się cieszyć produktami markowymi Roca przez wiele lat, a łazienka zawsze będzie jak nowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na specjalną uwagę zasługuje kolekcja łazienkowa Beyond wraz z bateriami Insignia, która tworzy kompozycję niczym biżuteria w najmodniejszych odcieniach różowego złota baterii w połączeniu z czarnym czy kawowym odcieniu ceramiki.

Na stoisku zostaną pokazane także toaleta myjąca Inspira Inwash, bez której łazienka jutra nie istnieje.Na uwagę zasługują spektakularne wanny i brodziki z materiałów Stonex czy Surfex.

Zapraszamy serdecznie na stoisko Roca B1:36, B2:33. Czekamy i zapraszamy na dobrą kawę! Odkryj nowości Roca!

Dowiedz się więcej.

Zobacz kolekcję Beyond

Zobacz wanne wolnostojącą Ariane

 

Premierowy pokaz kolekcji Beyond, Roca w najmodniejszych kolorach już w październiku na targach Warsaw Home

Już wkrótce, bo w dniach 3-6 .10.2019 targi designu Warsaw Home. Nie może na nich zabraknąć prezentacji spektakularnych rozwiązań łazienkowych Roca.