Aktualności o produktach

wash-point-roca-th-1.jpg

Meble Ronda dostępne są w dwóch kompozycjach: pierwsza stanowi fronty imitujące beton z korpusami w bieli, druga to połączenie bieli w macie i połysku. Obie propozycje są w trendach, ale też są uniwersalne i nadają się do wielu przestrzeni. Umywalka jest pojemna, a płaskie brzegi pełnią funkcję półki na mydło.

Można wybrać 3 szerokości mebli w zależności od wielkości łazienki: 60, 70 i 80 cm. Meble są bardzo praktyczne, mają dwie szuflady, z czego górna wyposażona jest w syfon oszczędzający miejsce, co zwiększa przestrzeń do przechowywania. Wygodne szuflady mają ekskluzywną funkcję i posiadają komfortowy system cichego domykania “PUSH OPEN”. Dno szuflad dodatkowo pokryte jest elegancką matą.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szafka świetnie się komponuje w towarzystwie kolumny łazienkowej. Jeśli przestrzeń na to pozwala warto kupić oba elementy, co pozwoli na schowanie przyborów łazienkowych i zachować harmonię i porządek. Kolumna oferowana jest w zależności od potrzeby drzwiczkami z zawiasami po lewej albo po prawej stronie. Regulowane półeczki w ilości aż 5 i praktyczna szuflada spełnią oczekiwania użytkowników i pozwalają na uporządkowanie łazienkowych drobiazgów.

Zobacz meble łazienkowe Ronda

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy pomysł na “ Wash point” Roca - sprawdź meble łazienkowe Ronda

“Wash point” to jeden z najważniejszych miejsc łazienki, zarówno pod kątem estetycznym jak i funkcjonalnym. Dlatego Roca wprowadza nowy zestaw typu Unik w modnych wykończeniach – umywalka w zestawie z szafką Ronda.