Aktualności o produktach

Teraz-ty-decydujesz-roca-th.jpg

Tak modne dziś wnęki prysznicowe można wyposażyć w pojedyncze lub podwójne drzwi skrzydłowe. Jeśli przestrzeń nie pozwala na więcej można wybrać drzwi składane. W przypadku szerokiej wnęki można też dobrać pole stałe do drzwi skrzydłowych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo nowoczesną propozycją w przestrzeni łazienkowej jest strefa typu „Walk – in” gdzie można zamontować samą ściankę boczną Capital Roca. Czysta tafla szlachetnego materiału jakim jest szklana szyba prysznicowa pięknie się prezentuje, a cała strefa nie zabiera optycznie przestrzeni łazienki.

Seria parawanów wyposażona jest w wysokiej klasy akcesoria, wykonane ze szlachetnych materiałów, które pozwalają na komfortowe użytkowanie przez długie lata. Parawany mają metalowe zawiasy chromowane w drzwiach składanych i chromowane uchwyty, które dodają uroku całości. Wysokiej jakości uszczelki oraz podnoszony zawias rurkowy zapobiegają wychlapywaniu wody na łazienkę. Bezpieczne 6 mm szkło posiada powłokę hydrofobową Maxiclean ułatwiającą czyszczenie.

Kabiny Capital pozwalają na aranżację wyjątkowej strefy relaksu pod prysznicem – to łazienka marzeń.

 

 

 

 

 

Zobacz kabiny prysznicowe Capital

Teraz ty decydujesz jak ma wyglądać twoja strefa relaksu. Capital - minimalistyczne kabiny prysznicowe Roca dają wiele możliwości.

Parawany prysznicowe i nawannowe Capital można dobrać do wymarzonej łazienki, szeroka oferta dedykowana jest do wnęk czy modnych stref typu ‘Walk-In”. W wersji narożnej oferowane są zarówno do brodzików zaoblonych, prostokątnych czy kwadratowych i występują w wersji skrzydłowych jak i składanych, także do wanien.