Aktualności o produktach

ish-2019-article-pl-th

Marka także zaprezentuje Senceramic®, rewolucyjną antypoślizgową ultra cienką ceramikę wykorzystywaną w produkcji brodzików, a także nowe wyszukane kolory ceramiki sanitarnej, baterii i dodatków.

W dniach 11-15 marca, Roca będzie wystawcą na targach ISH prezentując swoje najnowsze technologie, materiały i trendy. Zobaczymy więc nową generację toalety myjącej In-Wash z bogatą ofertą nowych funkcji. Na szczególną uwagę zasługuje przełomowa aerodynamiczna funkcja suszenia. Ta technologiczna innowacja, która skupia strumień powietrza w jednym kierunku łącząc go z ulepszonym trybem turbo jest niespotykana na rynku. Nowe modele toalety myjącej In-Wash® cechują się najnowszymi nowoczesnymi funkcjonalnościami m.in są to: zdalne sterowanie z aplikacji, dezynfekcja UV, odświeżacz powietrza i samo-otwierająca się podgrzewana deska wc.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem jest technologia In-Tank®, która integruje zbiornik z miską wc, a zbiornik wody jest umieszczony w warstwie miski wc. Ulepszona została funkcja higieny i obmywania miski wc dzięki całkowicie nowej technologii - systemu spłukiwania Vortex.

Zintegrowany system monitorowania I zarzadzania dzięki systemom loT i AI

Marka zaprezentuje także innowacyjną platformę RocaProtect®, której zadaniem jest ułatwienie zarządzania, optymalizacji kosztów utrzymania wykorzystując najnowsze osiągnięcia: Internet of Things i Artificial Intelligence. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii w służbie ludziom, marka ponownie utwierdza się w przekonaniu, które najlepiej podsumują słowa dyrektora marketingu korporacyjnego Carlosa Velázquez’a „Wierzymy, że „Smart” jest naprawdę inteligentne tylko wtedy, gdy zwiększa komfort ludzkiego życia”.

Pierwszy taki antypoślizgowy brodzik ceramiczny: Senceramic® marki Roca

Roca zaprezentuje również najnowszą generację brodzików w pionierskiej technologii Senseramic®. To innowacyjny materiał, który łączy niezastąpioną higieniczną ceramikę z nowymi cechami antypoślizgowej tekstury i ultra cienkim ściankom. Ekstremalnie gładka powierzchnia ułatwia utrzymanie produktu w czystości, a brodziki dostępne są w szerokiej gamie kolorów i wymiarów, aż po rozmiar 1,8 m. Brodziki mogą być także przycinane na rozmiar.

Wyjątkowe kolory ceramiki, baterii i dodatków łazienkowych

Kolor będzie kluczowy w prezentacji nowości Roca na ISH. Zobaczymy najnowszą gamę kolorów. “Konsumenci wykorzystują kolory, aby projektować łazienki zgodne z ich profilem osobowym i sposobem życia” twierdzi Carlos Velázquez. Ponadto, jak twierdzi, to naturalne, iż producenci któregokolwiek produktu łazienkowego wspierają klientów w stworzeniu koncepcji koloru.” Roca proponuje eleganckie wykończenia ceramiki w wersji Beige, Coffee, Perl, Onyx i baterie w wyjątkowym wykończeniu Everlux w wersjach: Titanium Black, Rose Gold czy Brushed Platinum. Wszystko po to, aby osiągnąć spójny estetyczny świat i unikalny nastrój, który jest odpowiedzią na wyobraźnię i emocje klienta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I na koniec zapowiedź najnowszej kolekcji Armani/Roca – Baia, która została znakomicie odebrana już teraz przez środowiska architektów i projektantów. Seria inspirowana stylem retro, ale z drugiej strony jest nowoczesna i awangardowa. W rezultacie to kompletna kolekcja łazienkowa, która łączy cechy ponadczasowości oraz współczesności zgodnie z filozofią projektowania wybitnego projektanta Giorgio Armaniego.
Technologia, materiały, trendy, kompletnie nowe kolory – wszystkie propozycje znajdują się w katalogu na targach ISH zgodnie z założeniem: „ naszym celem zawsze jest zapewnienie naszym klientom najlepszych doznań i wartości w każdej grupie klientów”.

Roca wprowadza innowacyjne technologie, aby służyły nam w codziennym życiu, zobacz więcej na targach ISH

Roca zaprezentuje nową generację toalet myjących z mocniejszą aerodynamiczną funkcją suszenia wykorzystując bogate doświadczenie lotnictwa, ponadto system do monitorowania, optymalizacji kosztów i zarządzania łazienką przy wykorzystaniu IoT (Internet of Things - internet rzeczy) i AI (Artificial Inteligence - sztuczna inteligencja).