Aktualności o produktach

Roca-na-4-DESIGN-DAYS-2019-th.jpg

4Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy będą dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. W czasie targów będą prezentowane stoiska wielu prestiżowych marek z branży wyposażenia wnętrz.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Roca, obok którego nikt kochający nowinki ze świata wnętrz łazienki nie może przejść obojętnie. Odwiedzjący targi profesjonaliści - architekci czy dystrybutorzy znajdą ciekawe najnowsze rozwiązania marki Roca. Z pewnością stoisko przyciągnie także uwagę planujących remont albo drobne nawet zmiany w swojej łazience.

Na stoisku Roca nie zabraknie żadnej z kategorii produktów, aby skompletować pełną łazienkę. Różnorodność materiałów, kolorów i rozwiązań tworzą innowacyjny i niepowtarzalny pomysł na nową przestrzeń. Ponadto eko-rozwiązania, nowe formy i design jak i nowoczesne rozwiązania toalet myjących to propozycje, bez których łazienka przyszłości nie może istnieć.

Koniecznie odwiedź nasze stoisko i odkryj nowości Roca!

Zapraszamy także do udziału w panelach dyskusyjnych, w których swoimi doświadczeniami zawodowymi będą się dzielili współpracujący z marką Roca pracownicy naukowi i pracownicy firmy Roca, laureaci i finaliści Międzynarodowego Konkursu Jump The Gap.

Podobnie, jak w ubiegłych latach, Roca nie zapomniała o najmłodszych. 26 i 27 stycznia, na stoisku Roca będą organizowane warsztaty ceramiczne, podczas których dzieci będą mogły malować ceramikę, tworząc swoje własne projekty kolorystyczne.

Zobacz szczegóły wydarzenia

 

Roca na 4 DESIGN DAYS 2019

Stoisko, obok którego nie da się przejść obojętnie! Przed nami kolejne ważne wydarzenie architektury i designu. W dniach 24-27 stycznia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbędzie się IV edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Na tak prestiżowym wydarzeniu nie może zabraknąć marki Roca.