Aktualności o produktach

Ignis_pl-th

Ultra płaski brodzik Ignis o naturalnej strukturze szlachetnego łupka, przyjemny i ciepły w dotyku stanowi idealną propozycję dla poszukujących najnowszych trendów wyposażenia wnętrz.

Wzór inspirowany naturalnym kamieniem

Miły i ciepły w dotyku nawiązujący do naturalnej struktury łupka, idealnie wpasuje się w przestrzeń kąpielową. Dodatkowo struktura kamienia zapewnia bezpieczeństwo, ponieważ posiada wysoką klasę antypoślizgowości B (zgodnie z normą DIN 51097).

Wiele nowych możliwości aranżacji

Brodzik Ignis może być montowany na kilka sposobów: może być położony na posadzce, częściowo wpuszczony w posadzkę i całkowicie wpuszczony w posadzkę. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób z ograniczeniami ruchowymi. Dostępny jest w trzech kolorach: białym, szarym cemencie i szarym łupku i dostępny jest w dziewięciu rozmiarach. To pozwala na stworzenie komfortowej indywidualnej przestrzeni. Idealnie komponuje się ze ścianką prysznicową Metropolis i baterią Loft.

Płaski syfon o wysokiej przepustowości

Brodzik dostępny w zestawie wraz z płaskim syfonem, który cechuje się wysoką przepustowością wody. Dzięki temu można stworzyć strefę kąpieli nawet z największymi deszczowniami, bo woda zostanie odprowadzona. Estetyczna stalowa osłona syfonu oferowana jest w kolorze brodzika.

Zobacz brodzik Ignis

Natura zawsze nas fascynuje

Zobacz nowy brodzik Ignis Roca inspirowany kamieniem W odcieniach szarości i bieli o strukturze kamienia oferowany jest najnowszy brodzik z wyjątkowego materiału Stonex®. Ignis to kolejna propozycja Roca cieszących się popularnością nowoczesnych brodzików.