Nasza firma

Wszystkie wiadomości

Ignis_pl-th

Aktualności o produktach

Natura zawsze nas fascynuje

Zobacz nowy brodzik Ignis Roca inspirowany kamieniem W odcieniach szarości i bieli o strukturze kamienia oferowany jest najnowszy brodzik z wyjątkowego materiału Stonex®. Ignis to kolejna propozycja Roca cieszących się popularnością nowoczesnych brodzików.

4ddc-2019-th

Aktualności o produktach

Roca na 4 DESIGN DAYS

W dniach 24-27 stycznia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbyła się IV edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Roca zaprezentowała to, co będzie najmodniejsze w najbliższym czasie, warto to sprawdzić.

konkurs-designu-winners-th.jpg

Aktualności o produktach

EXPRESOWY KONKURS DESIGNU

Druga edycja konkursu Roca One Day Design Challenge w Polsce zachęca młodych utalentowanych, aby tworzyć nowatorskie rozwiązania pod presją czasu. • Ekspresowy konkurs designu odbył się po raz drugi w Polsce skupiając prawie 160 młodych architektów i projektantów. • Uczestnicy mieli tylko 7 godzin, aby zaprojektować toaletę w handlowym punkcie detalicznym. • Projekt MOBIEGG autorstwa Wioletty Petyni I Aryny Mukha okazał się niezwyciężony i otrzymał I nagrodę.