Aktualności o produktach

4ddc-2019-th

4Design Days to święto architektury, designu i nieruchomości. Przez cztery dni ikony światowego i polskiego designu, najwięksi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy dyskutowały o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie. W czasie targów zaprezentowały się stoiska wielu prestiżowych marek z branży wyposażenia wnętrz. Targi odwiedziło 25 000 osób i 10 000 profesjonalistów.

Na stoisku Roca prezentowaliśmy najnowsze propozycje.
Znalazły się tu wiec najnowsze kolekcje Roca: bardzo oryginalna seria Beyond, dla poszukujących wyjątkowych nowych form, a także seria Carmen dla zwolenników stylu Vintage.

W kategorii produktów kompozytowych można znaleźć szereg brodzików i wanien wolnostojących. Brodziki stanowią szeroką ofertę różnych struktur, kolorów i wielu rozmiarów. Wśród nich najnowsza propozycja to brodzik Ignis. Dostępny jest w kolorach szarości, wyróżnia się strukturą szlachetnego łupka, cechuje się wysoką klasą antypoślizgową B (zgodnie z normą DIN 51097) i co bardzo ważne dostępny jest w 9 rozmiarach.

Wśród wanien zostały zaprezentowane piękne wanny wolnostojące Roca – Raina i Ariane, które wyróżniają się wzornictwem. Ponadto są łatwe w montażu, bo mają zintegrowany przelew, a instalacja nie wymaga podkuwania posadzki.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także toaleta myjąca Inspira In-wash czy toalety zapewniające mniejsze zużycie wody i nieskazitelną czystość, wyposażone w technologię Rimless. Najnowsze deski wc Roca powstają ze szlachetnego higienicznego tworzywa Supralit, a najnowsze modne ich formy są oferowane w wersji slim.

Ponadto Roca zaprezentowała najnowsze i najciekawsze baterie Roca, w tym modele Insignia, kabiny prysznicowe, kolekcję ceramiki i mebli Inspira wyróżniającą się umywalkami z ceramiki Fineceramic.

Na stoisku Roca nie zabrakło żadnej z kategorii produktów, aby skompletować pełną łazienkę. Różnorodność materiałów, kolorów i rozwiązań tworzą innowacyjny i niepowtarzalny pomysł na nową przestrzeń. Ponadto eko-rozwiązania, nowe formy i design jak i nowoczesne rozwiązania toalet myjących to propozycje, bez których łazienka przyszłości nie może istnieć.

Roca na 4 DESIGN DAYS

W dniach 24-27 stycznia 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach, odbyła się IV edycja 4 Design Days – największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Roca zaprezentowała to, co będzie najmodniejsze w najbliższym czasie, warto to sprawdzić.