Aktualności o produktach

roca-sponsorem-9-mistrza-swiata-th.jpg

Na jeziorze Liptovská Mara niedaleko miejscowości Liptowski Mikulasz w Słowacji zakończyły się właśnie Mistrzostwa Świata w klasie Micro. Załoga 77 Racing zajęła pierwsze miejsce, broniąc tytuły Mistrza Świata. To już 9 tytuł zdobyty w historii drużyny. Drugie miejsce zajęła także drużyna z Polski, której skipperem jest Marcin Celmerowski, także reprezentant 77 Racing Club z Gdańska. W regatach brały udział 33 załogi, w tym 8 z Polski. Ze względu na trudne warunki pogodowe - burze i brak wiatru, które towarzyszyły zawodom rozegrano zaledwie 5 wyścigów, 4 z nich należały do Piotra Tarnackiego, w tym wyścig długodystansowy, w którym Piotr dopłynął w czasie 3 godziny 35 minut. Już we wrześniu kolejne żeglarskie emocje, w tym razem w Gdańsku odbędą się regaty z serii Euro Micro, których organizatorem jest klub 77 racing.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skład załogi 77 racing: Piotr Tarnacki, Bartosz Makała, Grzegorz Banaszczyk, Trener: Jerzy Chodubski.

Roca od lat ma przyjemność sponsorować tą pełną pasji do wody i sportu załogę. Wspierając już od lat rozwój utalentowanych żeglarzy, firma pokazuje, znaczenie jakie dla człowieka ma tak istotny zasób – woda. Jest niezbędna do życia, ale także naszego rozwoju społecznego, przynosząc radość, relaks i pasję.

W tym roku załoga odbyła wiele udanych regat i zawodów: 18-19 maja - I miejsce w regatach Petrochemia Cup 2019, Płock;15-16 czerwca 2019 - Puchar Olsztyna I i II miejsce; 21-23 czerwca 2019 - Zwycięstwo Anwil Cup, Włocławek - I i II miejsce; 1 lipca 2019 - Zdobywca tytułu Nord Cup, Gdańsk; 27-28 lipca - I miejsce w regatach Volvo Gdynia Sailing Days.

Roca sponsorem 9-krotnego Mistrza Świata w klasie Micro!

Załoga jachtu 77 Racing po raz kolejny wygrywa!