Roca na świecie

pl-dobry-th.jpg

 

Eksperci konkursu w lipcu 2018r. wybrali do grona finalistów wannę marki Roca, która zostanie zaprezentowana na wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w okresie 25 października – 9 grudnia 2018r. Dobry Wzór to najstarszy konkurs wspierający wzornictwo na polskim rynku. Wciąż się rozwija i w tym roku zgłoszono do niego 192 produkty w 9 kategoriach.

 

Eksperci konkursu w lipcu 2018r. wybrali do grona finalistów wannę marki Roca, która zostanie zaprezentowana na wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w okresie 25 października – 9 grudnia 2018r. Dobry Wzór to najstarszy konkurs wspierający wzornictwo na polskim rynku. Wciąż się rozwija i w tym roku zgłoszono do niego 192 produkty w 9 kategoriach

 

 

Raina to pierwsza kompozytowa wanna marki Roca, wykonana z materiału Stonex, znanego z popularnych już na rynku brodzików Roca. Owalna wolnostojąca Raina wpisuje się w najnowsze trendy projektowania przestrzeni łazienkowej. Lekka organiczna forma, subtelne linie i wygodny ergonomiczny kształt zapewniają niezapomniane wrażenia w kąpieli. Mimo stosunkowo niewielkich wymiarów jej wnętrze jest przestronne i wygodne dzięki bardzo cienkim ściankom, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kąpielowej. Dno wanny, ma aż 1300 mm co umożliwia wygodną kapiel i swobodny wypoczynek.

 

Roca w swoich rozwiązaniach łazienkowych wykorzystuje najnowsze technologie i materiały, które zapewniają ogromne możliwości projektowe i aranżacyjne. Spełniają one potrzeby i wymagania użytkowników, sprawiając, że łazienka staje się miejscem harmonii, wyciszenia i relaksu. Jednym z takich materiałów jest STONEX®.

Zobacz wannę wolnostojącą Raina

Wanna Raina – na największej wystawie designu w Polsce

25 października odbyła się gala konkursu Dobry Wzór. Gali towarzyszy wystawa, na której można zobaczyć finałowe projekty – Wannę Raina, Roca.