Roca na świecie

roca-smartphone-th.jpg

Wśród nowych funkcji znajdziemy nie tylko porównywarkę produktów, ale możemy także tworzyć własne foldery i dzielić się z innymi swoimi projektami lub propozycjami.

 

Design
Aplikacja z nowoczesnym designem wyróżnia się nowym interfejsem na smartfony i tablety oraz oferuje łatwiejszą i przyjemniejszą nawigację.

Wiele możliwości wyszukiwania
Aplikacja Roca oferuje zaawansowane wyszukiwanie np. po rozmiarze umywalki , albo sposobie montażu i wielu innych kategoriach. W aplikacji znajdziemy wszystkie konieczne informacje o produkcie :zdjęcia ,, wymiary czy opis oraz dostęp do broszur i instrukcji obsługi.

Porównywarka produktów
Aplikacja pozwala na porównanie cech i funkcji różnych produktów i wybór najbardziej odpowiadającego naszym oczekiwaniom.

Własny folder z projektami
Użytkownicy mają możliwość tworzenia własnych folderów i zapisania swojej ulubionej serii produktów oraz udostępnienia innym osobom.

Tryb prezentacji
W celu bardziej estetycznego zaprezentowania wybranych produktów można wyświetlać je w formie prezentacji.

 

 

 

Android i iOS

Aplikacja dostępna jest za darmo na Google Play i w Apple Store.

 

 

Avaiable on the App Store
Get it on Google Play

Katalog Roca dostępny w aplikacji na smartfony i tablety

Firma Roca prezentuje darmową aplikację dostępną na telefony i tablety z systemami iOS i Android. Aplikacja, w której znajdziemy cały katalog produktów łazienkowych Roca, prezentuje całkowicie odświeżony design i pozwala na łatwiejszy, szybszy i bardziej intuicyjny dostęp do produktów.