Nasza firma

Wszystkie wiadomości

design-day-th.jpg

Aktualności o produktach

Roca na 4 DESIGN DAYS 2018

Na tegorocznej edycji 4 DESIGN DAYS, która odbyła się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach 15-18 lutego nie mogło zabraknąć marki Roca. Podobnie jak w poprzednich latach marka zaprezentowała na swoim stosiku zarówno produkty, które zdobyły uznanie konsumentów, jak i absolutne nowości, które w najbliższym czasie będą wyznaczać trendy.

th-one-design-day-4.png

Aktualności o produktach

Roca partnerem 4 DESIGN DAYS 2018

W dniach 15-18 lutego 2018 r., w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, odbędzie się trzecia edycja 4 DESIGN DAYS – jednego z największych wydarzeń dotyczących trendów w architekturze i designie, gromadzącego ikony światowego i polskiego wzornictwa, architektów i projektantów, producentów, firmy usługowe i developerów.

oddc-th-pressnews.jpg

Aktualności o produktach

One Day Design Challenge by Roca Polska

W pierwszej polskiej edycji konkursu One Day Design Challenge by Roca udział wzięło blisko 270. młodych profesjonalistów oraz studentów architektury i designu • Zapoczątkowany 7 lat temu konkurs, funkcjonujący obecnie na arenie międzynarodowej, zorganizowany w Polsce podczas 4DESIGNDAY został entuzjastycznie powitany przez studentów i młodych profesjonalistów, którzy licznie wzięli udział w wyzwaniu • Zadanie polegało na zaprojektowaniu zestawu umywalki i baterii w perfekcyjnej harmonii • Konkurs wygrał projekt o nazwie MIST