Roca na świecie

pl-lazienka-2018-th.jpg

Poznaliśmy zwycięzców 17. konkursu „Łazienka-Wybór Roku 2018” organizowanego przez redakcje magazynu Łazienka i portalu RynekLazienek.pl. Wśród nagrodzonych rozwiązań łazienkowych znalazły się ultrapałaskie brodziki Helios marki Roca..

„Łazienka – Wybór Roku” to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. W skład jury oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” wchodzą reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci. Tytuł „Łazienka – Wybór Roku” jest potwierdzeniem jakości i niezwykłości produktów, które szczególnie zasługują na uwagę konsumentów.

Ultrapłaskie prostokątne brodziki kompozytowe Helios o wysokości od 25 do 30 mm, wykonane są z innowacyjnego konglomeratu STONEX®, opracowanego przez firmę Roca, zawierającego rozdrobnione skały dolomitowe. Dzięki pokryciu żywicą są miłe w dotyku, a ich nowe tekstury inspirowane są teksturą drewna. Ze względu na wygląd, funkcjonalność i wygodę użytkowania, reprezentują najnowsze trendy w wystroju łazienek. Dostępne są w różnorodnych kolorach (Biały, Szary łupek, Czarny, Kremowy, Biały dekatyzowany oraz Czarny dekatyzowany) i wielu rozmiarach.

  

 

 

 

 

 

Powierzchnia przypominająca drewno daje wiele możliwości aranżacyjnych, pozwalając dopasować brodzik do różnych typów łazienki. Modele w nowych dekatyzowanych kolorach będą doskonale pasowały w łazienkach o bardziej tradycyjnej aranżacji. Helios to seria wyznaczająca nowe trendy w przestrzeni prysznicowej. Ze względu na powierzchnię antypoślizgową są bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, zapewniającym wysoki komfort korzystania. Wszystkie modele wyposażone są w kratkę w kolorze brodzika, osłaniającą syfon o średnicy 40mm.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 17. kwietnia br. w hotelu Sheraton w Warszawie, podczas gali V Forum Branży Łazienkowej. Statuetkę odebrał Michał Szymański, Szef Regionu.

Brodziki Helios marki Roca laureatem konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018”

• Siedemnasta edycja konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018” rozstrzygnięta
• Tytuł Łazienka – Wybór Roku 2018 w kategorii Brodziki dla brodzików Helios marki Roca