Roca na świecie

raina-th.jpg

W tegorocznej edycji konkursu, wśród zgłoszonych produktów znalazła się Raina, pierwsza kompozytowa wanna Roca, wykonana z materiału STONEX®.  Głos na nią oddać można do 18. lipca na stronie: http://www.urzadzamy.pl/galeria/uzytkownik/19941/wanna-roca-raina-organiczna-forma/

W skład jury konkursu DESIGN DLA KONESERA wchodzą zarówno czołowi polscy architekci wnętrz, jak i dziennikarze magazynu „Dobre Wnętrze”, na co dzień piszący o branży wnętrzarskiej. Jury, wraz z czytelnikami, wybiorą najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej innowacyjne produkty, które pojawiły się na rynku. Nominowane są przedmioty, dzięki którym żyje się wygodniej, w pięknym, nowoczesnym otoczeniu. Na swoich faworytów w kategorii „Łazienka” głosować można do 18.07. 2018

W tym roku firma Roca postanowiła zgłosić swoją pierwszą kompozytową wannę. W swoich rozwiązaniach łazienkowych firma zawsze wykorzystywała najnowsze technologie i materiały, które zapewniają ogromne możliwości projektowe i aranżacyjne. Jednym z nich jest STONEX®, wykorzystywany do tej pory do tworzenia docenianych i nagradzanych brodzików Helios. Materiał ten znalazł obecnie zastosowanie w produkcji wanien, a jego niezwykłe właściwości i wysokie walory docenić można w modelu Raina.

STONEX® to innowacyjny kompozyt, stworzony na bazie szlachetnych składników mineralnych – rozdrobnionych skał dolomitowych, które połączono także z żywicami poliestrowymi wysokiej czystości. Wykonana z niego owalna wolnostojąca Raina wpisuje się w najnowsze trendy projektowania przestrzeni łazienkowej. Jej lekka forma, subtelne linie i wygodny ergonomiczny kształt zapewniają niezapomniane wrażenia w kąpieli. Mimo stosunkowo niewielkich wymiarów jej wnętrze jest przestronne i wygodne dzięki bardzo cienkim ściankom, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kąpielowej. Idealnie gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, a rysy lub zadrapania powstające w trakcie użytkowania można łatwo usunąć przez spolerowanie powierzchni.

Design Dla Konesera 2018

Do 18. lipca można oddać swój głos na wannę Raina w konkursie DESIGN DLA KONESERA Po rocznej przerwie plebiscyt DESIGN DLA KONESERA wraca, by już po raz szósty promować najnowsze technologie w połączeniu z doskonałym wzornictwem.