Roca na świecie

pl-dobry-th.jpg

Eksperci konkursu w lipcu 2018r. wybrali do grona finalistów wannę marki Roca, która zostanie zaprezentowana na wystawie w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego w okresie 25 października – 9 grudnia 2018r. Dobry Wzór to najstarszy konkurs wspierający wzornictwo na polskim rynku. Wciąż się rozwija i w tym roku zgłoszono do niego 192 produkty w 9 kategoriach.

 

 

 

Raina to pierwsza kompozytowa wanna marki Roca, wykonana z materiału Stonex, znanego z popularnych już na rynku brodzików Roca. Owalna wolnostojąca Raina wpisuje się w najnowsze trendy projektowania przestrzeni łazienkowej. Lekka organiczna forma, subtelne linie i wygodny ergonomiczny kształt zapewniają niezapomniane wrażenia w kąpieli. Mimo stosunkowo niewielkich wymiarów jej wnętrze jest przestronne i wygodne dzięki bardzo cienkim ściankom, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kąpielowej. Dno wanny, ma aż 1300 mm co umożliwia wygodną kapiel i swobodny wypoczynek.

 

 

Roca w swoich rozwiązaniach łazienkowych wykorzystuje najnowsze technologie i materiały, które zapewniają ogromne możliwości projektowe i aranżacyjne. Spełniają one potrzeby i wymagania użytkowników, sprawiając, że łazienka staje się miejscem harmonii, wyciszenia i relaksu. Jednym z takich materiałów jest STONEX®,

Wanna Raina - wyróżniona godłem finalista konkursu Dobry Wzór 2018

Niezwykła wanna zostaje doceniona w prestiżowym najstarszym konkursie wzorniczym w Polsce organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.