Roca na świecie

Design-dla-Konesera-th.jpg

Celem plebiscytu jest promowanie doskonałego designu, estetycznych i praktycznych rozwiązań, które odwołują się do najlepszych tradycji polskiego i światowego wzornictwa, wykorzystują najnowsze technologie i najwyższej jakości materiały. Design dla Konesera to także reprezentatywny przegląd najciekawszych premier na rynku wnętrzarskim.

Wanna Raina wygrała głosami czytelników „Dobrego Wnętrza” w głosowaniu internetowym. Spośród zgłoszonych do plebiscytu produktów swoje nagrody przyznało też jury, w tym w kategorii Łazienka wygrała wanna Raina.

„Dobre wnętrze” zaprosiło współpracujących z magazynem architektów oraz redaktorki naczelne innych tytułów wnętrzarskich wydawnictwa: Dorotę Jaworską, redaktor naczelną „Mojego Mieszkania” i Agnieszkę Gruszczyńską-Hyc, redaktor naczelną „M jak Mieszkanie” oraz serwisu Urzadzamy.pl. Jury nagradzało produkty, kładąc nacisk na ich funkcjonalność, wysoką jakość materiałów i wykończenia, innowacyjność, atrakcyjną estetykę, ciekawe zestawienia materiałów, a także poczucie humoru i dostępność.

W tym roku firma Roca postanowiła zgłosić swoją pierwszą kompozytową wannę. W swoich rozwiązaniach łazienkowych firma zawsze wykorzystywała najnowsze technologie i materiały, które zapewniają ogromne możliwości projektowe i aranżacyjne. Jednym z nich jest STONEX®, wykorzystywany do tej pory do tworzenia docenianych i nagradzanych brodzików Helios. Materiał ten znalazł obecnie zastosowanie w produkcji wanien, a jego niezwykłe właściwości i wysokie walory docenić można w modelu Raina.

Jury uzasadniło swój wybór: Uzasadnienie: ciepła w dotyku i wygodna, choć zajmuje niewiele miejsca – znakomity design w super cenie.

STONEX® to innowacyjny kompozyt, stworzony na bazie szlachetnych składników mineralnych – rozdrobnionych skał dolomitowych, które połączono także z żywicami poliestrowymi wysokiej czystości. Wykonana z niego owalna wolnostojąca Raina wpisuje się w najnowsze trendy projektowania przestrzeni łazienkowej. Jej lekka forma, subtelne linie i wygodny ergonomiczny kształt zapewniają niezapomniane wrażenia w kąpieli. Mimo stosunkowo niewielkich wymiarów jej wnętrze jest przestronne i wygodne dzięki bardzo cienkim ściankom, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni kąpielowej. Idealnie gładka powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu czystości, a rysy lub zadrapania powstające w trakcie użytkowania można łatwo usunąć przez spolerowanie powierzchni.

Zobacz wannę wolnostojącą Raina

Wanna Raina wygrywa w konkursie DESIGN DLA KONESERA Nagroda przyznana została zarówno przez czytelników magazynu „Dobre wnętrze” jak i Jury

22 listopada 2018 roku w Hotelu Bellotto w Warszawie odbyła się uroczysta gala plebiscytu Design dla Konesera, podczas której ogłoszone zostały wyniki plebiscytu Design dla Konesera organizowanego przez magazyn „Dobre Wnętrze”. W ścisłym finale znalazła się wyjątkowa wanna Raina.