Aktualności firmowe

thu-app-tablet.jpg

Roca udostępnia darmową aplikację na tablety z iOS i Androidem, zawierającą kompleksowy katalog produktów do łazienek. Aplikacja Roca została opracowana w celu zapewnienia łatwego, szybkiego i intuicyjnego dostępu do wszystkich aktualnych produktów Roca. Wśród funkcji znajdują się m.in. porównywarka produktów i możliwość tworzenia folderów pozwalających na udostępnianie projektów.

 

Nowoczesny projekt wizualny
Aplikacja na tablety została wyposażona w nowoczesny interface, dostosowany do systemów Android oraz iOS. Dzięki temu nawigacja jest intuicyjna i bardzo prosta.

 

 

 

Różne opcje nawigacji
Aplikacja zapewnia dostęp do całego, aktualizowanego na bieżąco katalogu. Umożliwia sortowanie katalogu według kategorii lub kolekcji oraz oferuje zaawansowane funkcje wyszukiwania produktów. Zawiera wszystkie niezbędne informacje o produktach: zdjęcia, wymiary, opisy, a także dostęp do broszur i instrukcji.

 

Możliwość porównywania produktów
Możliwe jest też porównanie cech i funkcji różnych produktów, co pozwala wybrać optymalne, dopasowane do osobistych potrzeb, rozwiązania.

 

 

 

Foldery z projektami
Użytkownicy mogą tworzyć indywidualne foldery do zapisywania zbioru produktów i projektów oraz udostępnianiać je innym użytkownikom.

 

 

 

Tryb prezentacji
Wybrane produkty można przeglądać w trybie prezentacji, w celu bardziej estetycznego wyświetlania niestandardowych grup produktów.

 

 

 

Android i iOS

Aplikację można bezpłatnie pobrać w Google Play i Apple Store. Na obu platformach dostępne są także zaktualizowane wersje na telefony komórkowe.

 

Avaiable on the App Store
Get it on Google Play

Katalog produktów Roca, dostępny obecnie w aplikacji na tablety

Roca udostępnia darmową aplikację na tablety z iOS i Androidem, zawierającą kompleksowy katalog produktów do łazienek.