Roca na świecie

dobry-design-2018-thu.jpg

Dobry Design to projekt, mający na celu wyłonienie najciekawszych produktów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. W tym roku do plebiscytu zgłoszono aż 200 produktów 60 marek, które oceniło jury złożone ze 150 projektantów! Nagrody i wyróżnienia przyznano w 12 kategoriach.

Brodziki Helios, o wysokości od 25 do 30 mm, wykonane są z innowacyjnego konglomeratu STONEX®, opracowanego przez firmę Roca, zawierającego rozdrobnione skały dolomitowe. Dzięki pokryciu żywicą są miłe w dotyku, a ich nowe tekstury, inspirowane teksturą drewna, dodają łazience uroku. Ze względu na powierzchnię antypoślizgową są także bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, zapewniającym wysoki komfort korzystania.

Dostępne w różnorodnych kolorach (Biały, Szary łupek, Czarny, Kremowy, Biały dekatyzowany i Czarny dekatyzowany) i wielu rozmiarach wyznaczają nowe trendy w przestrzeni prysznicowej.

Jesteśmy zaszczyceni, że brodziki Helios znalazły uznanie jury konkursu.

Brodziki Helios marki Roca wyróżnione w konkursie Dobry Design 2018

6 grudnia br. rozstrzygnięty został konkurs Dobry Design 2018 organizowany przez portal www.dobrzemieszkaj.pl oraz magazyn Dobrz Mieszkaj. W kategorii Przestrzeń Łazienki nagrodę główną otrzymał brodzik Helios marki Roca. Gala rozdania nagród odbyła się podczas V edycji Forum Dobrego Designu.