Aktualności o produktach

PL_new-top10-th.jpg

Wolnostojące wanny akrylowe marki Roca nadają pomieszczeniu indywidualny i niepowtarzalny charakter. Każda z nich wpisuje się w najnowsze trendy projektowania przestrzeni łazienkowej. Pozbawione zbędnych zdobień, swoją delikatnością budują romantyczny charakter pomieszczenia.

Model Dignity to wolnostojąca wanna owalna z wygodnym oparciem, które wpływa na komfort kąpieli. Wyrafinowany kształt nada wnętrzu styl i elegancję. Virginia i Eternity to propozycje wolnostojących wanien symetrycznych o minimalistycznych, zaokrąglonych kształtach. Ich klasyczne piękno sprawia, że z powodzeniem wpisują się w różne style aranżacyjne.


Ranking został przeprowadzony na grupie ponad 100 salonów i hurtowni. Liczba salonów i hurtowni została dobrana tak, aby jak najwierniej odzwierciedlić poziom obrotów realizowanych przez branżę łazienkową w danym regionie.

Każdy respondent typuje 3 najlepiej sprzedające się produkty w danej grupie asortymentowej. W zależności od przyznanego produktowi miejsca, modele otrzymują: dziesięć punktów za miejsce pierwsze, osiem punktów za miejsce drugie oraz pięć punktów – miejsce trzecie.

Wanny wolnostojące Roca w TOP 10 Rankingu Dobry Produkt

Wolnostojące wanny Dignity, Eternity i Virginia marki Roca znalazły się w TOP 10 badania rynkowego przeprowadzanego cyklicznie przez magazyn Łazienka. Miejsca zajęte przez produkty Roca: czwarte wanny Dignity, piąte Eternity i siódme modelu Virginia potwierdzają wysoką jakość i walory estetyczne produktów Roca. Cechy te docenia zarówno branża, i sprzedawcy, jak i konsumenci.