Aktualności o produktach

PL-logo-06-th-tr.jpg

W konkursie DESIGN DLA KONESERA jury składające się z czołowych polskich architektów wnętrz i dziennikarzy magazynu Dobre Wnętrze, a także jego czytelnicy wybierają najciekawsze, najpiękniejsze i najbardziej innowacyjne produkty, które pojawiły się na rynku wnętrzarskim. Nominowane są przedmioty, dzięki którym żyje się wygodniej, w pięknym, nowoczesnym otoczeniu.

W tym roku jednym z laureatów głosowania czytelników została seria Inspira marki Roca, wykonana z innowacyjnej formuły ceramiki FINECERAMIC®. W kolekcji znajdują się produkty o różnych kształtach: okrągłe (Round), z zaokrąglonymi brzegami (Soft) oraz kwadratowe (Square). Wszystkie modele zaskakują świeżą formą, idealnie współgrają ze sobą, dają wiele możliwości tworzenia różnorodnych zestawień i zaprojektowania spersonalizowanej łazienki w dowolnym stylu. Kompozycje mogą łączyć elementy z różnych wersji, dając oryginalny efekt.

Kolekcja Inspira oferuje szeroką gamę umywalek nablatowych oraz umywalek z otworem przelewowym, które uzupełniają: miski WC podwieszane Rimless o dwóch kształtach (Square i Round), WC kompakt i WC kompakt Compacto, miska WC stojąca, bidety stojące i podwieszane.

Dzięki zastosowaniu technologii FINCERAMIC® produkty są lżejsze, bardziej odporne na uszkodzenia, a także łatwiejsze w utrzymaniu czystości. Kolekcja Inspira to absolutnie nowe podejście do projektowania przestrzeni łazienkowej.

Uroczysta Gala oraz wręczenie nagród dla laureatów – firm z branży wyposażenia wnętrz odbyła się 29 listopada 2016 w apartamentowcu COSMOPOLITAN w Warszawie.

Seria Inspira z tytułem DESIGN DLA KONESERA Nowa seria ceramiki Roca wybrana przez czytelników

Nowa seria ceramiki Roca wybrana przez czytelników Piękno, innowacja i prestiż to hasła przewodnie konkursu DESIGN DLA KONESERA, organizowanego przez miesięcznik Dobre Wnętrze. W tegorocznej, piątej już edycji, jednym z laureatów w kategorii Łazienka, została najnowsza kolekcja ceramiki Inspira od Roca.