Nasza firma

Wszystkie wiadomości

Seria-bodzikow-Aeron.jpg

Aktualności o produktach

Nowoczesna technologia z myślą o codzienności – Aeron

Szeroki wachlarz modeli oraz rozmiarów pozwalający na dowolne aranżacje, odporny i trwały materiał Stonex®, a do tego estetyczny wygląd oraz przemyślane wykończenie. Takimi cechami charakteryzuje się seria nowych brodzików marki Roca. Aeron to rozwiązania nowoczesne i ponadczasowe.

Nie_ma_jak_Relaksujacy_prysznic_ROCA_na_dobry_poczatek.jpg

Roca w Polsce

Nie ma jak „Relaksujący prysznic ROCA” na dobry początek dnia

Na dobry początek dnia – prasa do śniadania, kawa, przechadzka z psem… oraz relaksujący prysznic po powrocie. Spacery z pupilami, choć dają dużo radości, to nie należą przecież do najczystszych aktywności. Sporą dozę odprężenia i relaksu odnajdziemy w domowym zaciszu, wybierając najnowsze propozycje firmy ROCA do wyposażenia strefy kąpielowej. Prezentuje je kampania reklamowa marki z udziałem Ireneusza Krosnego. Premiera kolejnego spotu z tej serii miała miejsce we wtorek – 17 lutego br.

Nowa-kampania-wizerunkowa-Roca.jpg

Roca na świecie

Dbamy o ciebie od 1917 roku Nowa kampania wizerunkowa Roca

Nowoczesne wzornictwo, innowacyjne materiały i niemal 100-letnia tradycja; współpraca z najlepszymi na świecie projektantami oraz produkty łączące w sobie piękną, prostą formę i przemyślane rozwiązania. Tak w skrócie można podsumować dotychczasową działalność Roca – firmy tworzącej kompleksowe rozwiązania do przestrzeni łazienkowej. Właśnie ruszyła nowa kampania wizerunkowa marki.