Nasza firma

Wszystkie wiadomości

Budzimy-Was.jpg

Roca w Polsce

Budzimy Was od 1917 roku. Roca na Łódź Design Festiwal

Debaty o trendach i projektowaniu odpowiedzialnym społecznie, spotkania z architektami, warsztaty z grawitacji oraz wystawy, a wśród nich Budzimy Was od 1917 roku firmy Roca. To tylko niektóre z licznych atrakcji odbywającego się w dniach 9-19 października Łódź Design Festival 2014 – najważniejszego w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenia związanego z projektowaniem.

Warszawa-stolica designu.jpg

Roca w Polsce

Warszawa stolicą designu

24 innowacyjne wystawy, 15 wykładów prowadzonych przez ekspertów z branży, 11 warsztatów rozbudzających kreatywność oraz liczne wydarzenia towarzyszące wprowadzające w świat mody, designu i filmu – tak przedstawia się bilans tegorocznej edycji Wawa Design Festival 2014. Na tym wydarzeniu nie zabrakło również firmy Roca, prezentującej pracę dyplomową absolwentki ASP Łódź – Małgorzaty Płoskońskiej.

Debba-wiecej-przestrzeni-na-przyjemnosci.jpg

Aktualności o produktach

Debba – więcej przestrzeni na przyjemności

36 cm – to niespotykana dotąd głębokość zestawów umywalek z szafkami, teraz dostępna za sprawą nowej serii Debba. Zaprojektowana z pasją, najnowsza kolekcja mebli i ceramiki marki Roca, stawia na modne, ciekawe wzornictwo oraz funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Debba to eleganckie wykończenia, stylowe dodatki, a do tego kolory zgodne z trendami w wyposażeniu wnętrz oraz szeroka gama rozwiązań i wymiary pozwalające zaoszczędzić przestrzeń w łazience.