Aktualności o produktach

Roca_Dama-N.jpg


Zainteresowanie projektowaniem wnętrz, wzornictwem i ładnymi przedmiotami ułatwiającymi codzienne życie staje się coraz bardziej powszechne wśród konsumentów. Coraz więcej uwagi poświęcają oni na śledzenie obowiązujących we wzornictwie trendów, a zdobytą wiedzę wykorzystują w praktyce. Zdarza się również, że projektowanie staje się ich pasją. Wyedukowani w kwestii designu, sami podejmują wyzwanie zaaranżowania własnego mieszkania.
 


Dla zwolenników prostoty oraz porządku, Roca wprowadziła do swojego portfolio kompletną serię mebli i ceramiki Dama-N utrzymaną w duchu minimalizmu, dzięki czemu mogą oni samodzielnie zaprojektować wnętrze własnej łazienki zgodnie z obowiązującymi trendami.
 

Lakierowane meble w modnych i oryginalnych kolorach  


Seria mebli Dama-N dostępna jest w trzech modnych, uniwersalnych kolorach; biały lub szary antracyt z połyskiem oraz matowy taupe. Warto zwrócić szczególną uwagę na ostatni z wymienionych - taupe, stanowiący połączenie brązu oraz szarości. Do tego odcienia z powodzeniem można dobrać dodatki łazienkowe w barwach takich jak energetyczna czerwień, turkus, ale również w chłodnych i stonowanych jak np. granat.
 

Lakierowane meble w modnych i oryginalnych kolorach  


Projekt Zuzanny Niedbały, Łazienka przystępna dla zwierząt to wyjątkowe rozwiązanie, zaspokajające potrzeby posiadaczy czworonogów. Dzięki zaprojektowanym funkcjom strefy kąpielowej, konsument może komfortowo wykonać zabiegi higieniczne swojego pupila bez narażania zwierzęcia na niepotrzebny stres.
 

Mniej znaczy więcej 


Minimalistyczna filozofia aranżacji pomieszczeń sprawia, że łazienka jest wygodna i uporządkowana. Za sprawą modnego zestawu Unik, czyli szafki zintegrowanej z umywalką, konsumenci z łatwością wprowadzą ład w łazience, ukrywając we wnętrzu wszystkie niezbędne kosmetyki oraz środki czystości. Zestawy Unik marki Roca dostępne są w trzech rozmiarach 55, 65 i 75 cm. Można również komponować je z kolumną, tworząc jednolity, elegancki zestaw mebli.
 

Funkcjonalizm w każdym detalu 


Meble z kolekcji Dama-N zostały wykonane z wysokiej jakości odpornych na wilgoć płyt MDF, zapewniających nienaganny wygląd produktów przez długie lata. Szafki z serii zostały wyposażone w system cichego domykania, co znacznie podnosi komfort użytkowania na co dzień. Dodatkowo, konsument może regulować wysokość półek w szafkach, czyli dopasować je do swoich potrzeb. Z kolei aluminiowe profile i ukryte uchwyty podkreślają nowoczesny styl mebli i potwierdzają dbałość projektantów Roca o najdrobniejsze nawet szczegóły.
 

Ceramika dla wymagających 


Niewątpliwą zaletą serii ceramiki Dama-N jest również różnorodność rozmiarów umywalek. Łącznie cała kolekcja to aż siedem różnych modeli dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Dodatkowym, elementem serii Dama-N jest niespotykany do tej pory na polskim rynku jednoczęściowy zbiornik do miski WC w formie jednolitej, czystej bryły. Poza tradycyjnym kompaktem WC, Roca oferuje również dwa modele cieszących się popularnością wśród polskich konsumentów podwieszanych misek WC – większej, o długości 57 cm oraz krótszej o 7 cm, przeznaczonej do mniejszych wnętrz.
 


Montaż wolno opadającej deski Dama-N można oglądać na kanale Roca Polaks na YouTube: http://www.youtube.com/watch?v=31iS2zCbVpU&list=UUIntW9ZhbrN9zU_EZtC08Ig
 

Aleksandra Lóu Lubaś  


Tegoroczna absolwentka kierunku Architektura Wnętrz Wydziału Architektury i Urbanistyki POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ w Gliwicach. Finalistka i laureatka wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, m.in.: JUMP THE GAP 2012/2013 Roca International Design Contest, POSTERHEROES 2014 International Communication And Social Graphic Art Contest, DESIGN OPEN SPACE 2014 Wroclove Design, ART OF PACKAGING 2013, nagrodzona w konkursie na meble łazienkowe Roca 2013. Jej prace były wystawiane w Barcelonie, Turynie czy Dublinie oraz na wielu polskich festiwalach takich jak: MFDP WROCLOVEDESIGN, POZNAŃ DESIGN DAYS czy WAWA DESIGN FESTIVAL. W 2013 roku otrzymała Nagrodę Dziekana Wydziału Architektury POLSL dla najlepszego studenta. Oprócz architektury wnętrz zajmuje się wzornictwem przemysłowym, projektowaniem produktu oraz alternatywnych opakowań i mebli. Interesuje się również plakatem artystycznym.
 

Elegancki minimalizm – nowa kolekcja Dama-N. Nowoczesne lakierowane meble i modna ceramika.

Subtelne piękno, prostota formy i perfekcja wykonania każdego szczegółu. Nowa kolekcja marki Roca Dama-N to esencja minimalistycznego trendu w projektowaniu przestrzeni łazienkowych. Kompletna kolekcja ceramiki oraz mebli sprawia, że wnętrze staje się oazą spokoju, miejscem wyciszenia i odpoczynku, a jednocześnie jest funkcjonalne i komfortowe.