Nasza firma

Wszystkie wiadomości

Dama-dla-Koneserow.JPG

Roca w Polsce

Dama-N dla koneserów – głosuje teraz!

Do 13 listopada każdy amator wzornictwa, może oddać swój głos na najlepszy produkt w konkursie Design dla Konesera. Głosowanie odbywa się za pośrednictwem sms oraz formularza na stronie konkursu. http://www.urzadzamy.pl/miesiecznik-dobre-wnetrze/design-dla-konesera/glosowanie/dama-n-roca,141/

Jump-The-Gap-po-raz-6.JPG

Roca w Polsce

Młodzi architekci na start! W 6. edycji Jump the Gap na uczestników czekają aż trzy nagrody

Ambitni i z nieograniczoną wyobraźnią – takich architektów z całego świata poszukuje jury międzynarodowego konkursu Jump The Gap organizowanego przez firmę Roca. W tegorocznej, 6 edycji został zmieniony system wyróżniania zwycięzców. Uczestnicy, kreując nowe trendy w branży wyposażenia łazienek, walczą aż o trzy nagrody: dla najlepszego studenta, dla profesjonalisty oraz o nagrodę specjalną Fundacji We Are Water.

Amberes_finalista_dobrywzor_2014.jpg

Aktualności o produktach

Amberes finalistką konkursu Dobry Wzór, meble GAP – produktem rekomendowanym.

Znamy już finalistów 21. konkursu Dobry Wzór organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. W tym prestiżowym gronie znalazła się wolno stojąca umywalka Amberes doceniona za unikalne wzornictwo. Dodatkowym sukcesem Roca jest uzyskanie tytułu produktu rekomendowanego przez kolekcję mebli Gap.

wn-thu-11.jpg

Aktualności o produktach

Number 11

- Roca establishes itself in Thailand, boosting its presence in the Asian market.
- Roca and BIMobject® sign a collaboration agreement.
- Our new faucet factory is unveiled in Brazil.- Roca estabelece-se na Tailândia, consolidando a sua presença no mercado asiático.
- Roca ExpoBaño Barcelona revigorada abre portas ao público.