Nasza firma

Wszystkie wiadomości

wanna-czy-prysznic.jpg

Roca w Polsce

Wanna czy prysznic?

Akademia Roca opublikowała pierwszy raport. Nowoczesne wzornictwo, ochrona środowiska, oszczędność miejsca oraz indywidualne potrzeby – to czynniki determinujące odpowiedź na stale powracające pytanie: wanna czy prysznic? W odpowiedzi na nie powołana przez markę Roca Akademia, przygotowała raport stanowiący kompendium wiedzy oraz inspirację dla wszystkich poszukujących funkcjonalnych i innowacyjnych rozwiązań. 

roca-aktu.jpg

Aktualności o produktach

Funkcjonalny design w wydaniu Roca

Podążanie za trendami, analizowanie działań konkurencji, wprowadzanie innowacji oraz udoskonalanie produktów. To elementy przyczyniające się do sukcesu firmy na rynku. Bazując na tej wiedzy oraz na zmieniających się oczekiwaniach konsumentów w branży wyposażenia wnętrz, projektanci Grupy Roca wykorzystują w swoich realizacjach ideę funkcjonalnego designu. Przykładem takiego podejścia jest między innymi udoskonalenie podwieszanej miski WC GAP o technologię Clean Rim, zwiększającą komfort jej użytkowania na co dzień.

nr2-projekt-finalmaly.jpg

Roca w Polsce

Jump the Gap na Wroclove Design

Exstream, Lift i Roca Watair – to nazwy polskich projektów zakwalifikowanych do ścisłego finału ostatniej, 5. edycji międzynarodowego konkursu Jump the Gap organizowanego przez firmę Roca.  Prace Polaków można oglądać podczas festiwalu Wroclove Design w dniach 14 – 18 maja 2014.