Nasza firma

Wszystkie wiadomości

superbrands.jpg

Aktualności firmowe

Roca w gronie najlepszych marek Superbrands 2014/2015

Ponad 15 000 konsumentów, 3 000 marek i 60 branżowych ekspertów. Tak przedstawia się bilans Superbrands 2014/2015 – prestiżowego konkursu dla najlepszych marek konsekwentnie dbających o swój wizerunek i stabilny rozwój na rynku. W tegorocznym gronie laureatów znalazła się również marka Roca.

Ekologia-to-ekonomia.jpg

Roca w Polsce

Ekologia to ekonomia Drugi raport Akademii Roca

Kto zwraca większa uwagę na oszczędzanie wody: kobiety czy mężczyźni? Ile pieniędzy z domowego budżetu marnuje się przez jej nadmierne zużycie? Jakie sposoby mają Polacy na troskę o zasoby tego surowca naturalnego? Odpowiedzi na te pytania znajdzie każdy, kto sięgnie po drugi raport Akademii Roca, przekonujący, że ekologia idzie w parze z ekonomią.

Lodz-w-Manufakturze.jpg

Roca w Polsce

Jacht sponsorowany przez Roca w porcie Manufaktura

Cenione w żeglarskim świecie, produkowane w Polsce, zdominowały zawody regatowe – tym razem jachty klasy Micro zawitały do łódzkiej Manufaktury w ramach XVI Targów Żeglarstwa i Sportów Wodnych. Jedną z mistrzowskich łodzi udostępnionych do zwiedzania w dniach 14-16 listopada był sponsorowany przez Roca jacht załogi 77 Racing.

Diverta-w-Wiezy-Eiffla.jpg

Roca na świecie

Umywalki Diverta w centrum Paryża Wieża Eiffla wyposażona w umywalki Roca

Biurowiec Torre Agbar w Barcelonie, Libaration Tower w Kuwejcie czy Hotel Hilton na Bora Bora – to tylko kilka przykładów niezwykłych miejsc, w których można znaleźć wyposażenie łazienkowe sygnowane marką Roca. W ostatnim czasie do tego prestiżowego grona dołączyła Wieża Eiffla, gdzie zwiedzający mogą skorzystać z unikatowych, wyprodukowanych specjalnie na tą okazję czerwonych umywalek Diverta.

Roca_World_Sanitation_Day_Kino_Lun.jpg

Aktualności firmowe

ROCA remontuje łazienki w kinie Luna z okazji Światowego Dnia Infrastruktury Sanitarnej

Firma ROCA, międzynarodowy lider w sektorze wyposażenia łazienkowego, rozpoczęła remont łazienek w kinie Luna – miejscu kultowym dla Warszawiaków. Działania mają uczcić Światowy Dzień Infrastruktury Sanitarnej, który obchodzony jest 19 listopada oraz zwrócić uwagę Polaków na poważny problem wielu mieszkańców Ziemi: brak dostępu do infrastruktury sanitarnej.