Roca w Polsce

pl-domo-wnetrze.jpg

Tak można podsumować program „Wnętrza według Ewy Mierzejewskiej” prezentowany w telewizji Domo+. Od niedzieli 8 września przez 6 tygodni emitowany jest program ,w którym prezentowane są łazienki wyposażone w produkty grupy Roca.

"Wnętrze według Ewy Mierzejewskiej” to program skierowany do miłośników aranżacji wnętrz. Pokazuje ciekawe pomysły, niebanalne rozwiązania oraz podpowiada, jak urządzić pomieszczenia ze smakiem. W nowej odsłonie, między innymi, prowadząca udowodni, że mieszkanie może być jednocześnie przytulne i nowoczesne oraz podpowie, jak połączyć elementy tradycyjne z nowoczesnymi trendami, pokazując gotowe realizacje w przedwojennych willach, domach i mieszkaniach.

W sześciu odcinkach nowej serii programu zostaną pokazane produkty z grupy Roca. Docenianie w licznych przeglądach i konkursach, tworzone we współpracy z najwybitniejszymi projektantami i architektami, nadają łazienkom wyjątkowy charakter. Wanny, baterie, ceramika sanitarna, meble – tym razem inspirujące produkty z grupy Roca będzie można zobaczyć w gotowych aranżacjach prestiżowych wnętrz oraz prywatnych mieszkań.

Więcej informacji o programie na stronie: www.domoplus.pl

Czy szarość w łazience może być ciepła? Na to i wiele innych pytań odpowiada program z udziałem produktów grupy Roca w każdą niedzielę na Domo + o 16.30

Nietuzinkowe rozwiązania, inspirujące pomysły, rozmowy z projektantami, a w tle – niepowtarzalne aranżacje przestrzeni