Roca w Polsce

wanny-z-oferty-roca-thu.jpg

1.jpgKąpiel ma pozytywny wpływ zarówno na ciało jak i umysł. Zanurzenie w wodzie sprawia, że znika napięcie, które towarzyszyło podczas całego dnia pracy, mięśnie mogą swobodnie odpocząć, a skóra oczyszcza się i ponownie nabiera blasku. Odpowiednia wanna, to podstawowy i nieodłączny element przyjemności jaką zapewnia kąpiel.

W zależności od potrzeb konsumentów, na rynku wyposażenia łazienek można spotkać propozycje o zróżnicowanym wzornictwie: proste, nastawione na funkcjonalność, asymetryczne – umiejętnie przełamujące zasady geometrii albo unikatowe w formie propozycje autorskie znanych projektantów. Wybór wanny świadczy o charakterze pomieszczenia, ale także mówi wiele o samym jej właścicielu. Firma Roca swoją ofertą spełnia różne wymagania klientów, dbając jednocześnie o najwyższą jakość produktów.

Easy i Hall – wygoda w dobrej cenie

Easy to dostępne w różnych rozmiarach prostokątne, wanny akrylowe. Wanna występuje także w wersji narożnej. Charakteru tej kolekcji nadają idealnie symetryczne kształty oraz proste i regularne linie tworzące klasyczne przedmioty. Zaletą serii Easy jest dobra jakość w przystępnej cenie.

Z kolei Hall to przedłużenie serii ceramiki o cztery modele wanien: dwie prostokątne i dwie narożne. Wszystkie wyposażone w wygodny zagłówek, który sprawia, że kąpiel jest jeszcze przyjemniejsza. Wanny Easy i Hall są ciepłe i miłe w dotyku, a do tego odporne na zarysowania i wytrzymałe za sprawą najwyższej jakości akrylu, z którego są wykonane.

Wanny wolnostojące – styl, wygoda i design

Wolnostojące wanny akrylowe w ofercie Roca Polska: Athica, Georgia, Element i Virginia nadają pomieszczeniu indywidualny i niepowtarzalny charakter. Każda z nich wpisuje się w najnowsze trendy projektowania przestrzeni łazienkowej, nadając wnętrzu styl i elegancję.


Wanna Element jest nowoczesną wariacją na temat zasad geometrii. Prostokątny kształt został przełamany zaobleniami, co sprawia, że Element staje się niebanalną propozycją dla miłośników zarówno surowego jak i subtelnego wzornictwa.

Georgia i Virginia to propozycje wolnostojących wanien symetrycznych o minimalistycznych, zaokrąglonych kształtach. Pozbawione zbędnych zdobień, swoją delikatnością budują romantyczny charakter pomieszczenia. Ich klasyczne piękno sprawia, że z powodzeniem wpisują się w różne style aranżacji przestrzeni łazienki.

Athica to wolnostojąca wanna owalna z wygodnym oparciem, które wpływa na komfort kąpieli. Jej dodatkowym atutem są chromowane nogi, nadające wyjątkowy, ekskluzywny charakter. Athica rozbudza wyobraźnię swoim bogactwem oraz wyrafinowaniem, idealnie pasuje do przestrzeni urządzanych w stylu retro. Nasi klienci mają wiele różnych potrzeb. Jedni są nastawiani na wyposażanie łazienki przede wszystkim w duchu użyteczności tego pomieszczenia. Inni są odważniejsi i szukają innowacyjnych rozwiązań, ale są i tacy, dla których najważniejszy jest luksus na najwyższym poziomie. Roca spełnia wszystkie te wymagania: od wanien funkcjonalnych w przystępnych cenach po prawdziwe dzieła sztuki dla koneserów – podkreśla Joanna Dec-Galuk, Marketing Manager Roca Polska.

Bogata oferta wanien Roca pozwala na wybór produktu dopasowanego do wnętrza łazienki. Różnorodność kształtów, możliwość doboru koloru oraz ceny dostosowane do zasobności różnych portfeli – tak w skrócie przedstawia się portfolio tej firmy.

 

Luksus, wygoda i wyjątkowy design – wanny z oferty Roca

Odpoczynek po ciężkim dniu, oczyszczenie ciała oraz przywrócenie energii i równowagi – kąpiel we własnej łazience jest prawdziwą przyjemnością. Potrzebna jest do tego jednak komfortowa i dopasowana do potrzeb użytkownika wanna. Kiedyś ten element był luksusem tylko dla wybranych. Dziś może pozwolić sobie na nią każdy, tworząc w domowym zaciszu prywatną przestrzeń kąpielową