Roca w Polsce

ish-h-pl.jpg

Międzynarodowe Targi ISH to wydarzenie organizowane przez Messe Frankfurt, które co dwa lata gromadzi liczących się producentów wyposażenia łazienek oraz instalacji wodno – sanitarnych. Nie ma bardziej prestiżowego miejsca, żeby zaprezentować swoje najnowsze osiągnięcia i nowości produktowe.

Targi przyciągają zainteresowanych nowoczesnymi trendami – designem oraz możliwościami technologicznymi pozwalającymi na troskę o zasoby środowiska naturalnego. W trakcie tegorocznego wydarzenia podejmowane będą przede wszystkim dwa tematy: rozsądne korzystanie z zasobów wody na świecie oraz oszczędzanie energii elektrycznej. Ponadto zostaną zaprezentowane rozwiązania, które sprawiają, że produkty wyposażenia łazienki są przyjazne środowisku.

Firma ROCA również znajduje się na liście wystawców i zachęca wszystkich miłośników wzornictwa do odwiedzania ciekawie zaaranżowanego stoiska. To okazja, żeby zobaczyć nową kolekcję Debba dedykowaną niewielkim przestrzeniom łazienkowym, miskę WC In Tank oraz efekty współpracy marki ze światowej sławy projektantem mody Giorgio Armani. Ponadto, 12 marca o godzinie 12.15 na stoisku ROCA odbędzie się konferencja prasowa organizowana przez firmę – to okazja do uzyskania odpowiedzi na pytania związane z trendami i innowacjami w branży łazienkowej.

ROCA zaprasza zwiedzających na stoisko C69 w pawilonie 3.1

Stoisko Roca niczym katalog na żywo zachęca do odwiedzin ROCA na Targach ISH 2013

Ponad 2 tysiące wystawców prezentujących swoje produkty, nowoczesne rozwiązania oraz zwiedzający z całego świata. Tak można opisać Targi ISH odbywające się w dniach 12 – 16 marca we Frankfurcie nad Menem. Wydarzenie przyciąga producentów, sprzedawców, dziennikarzy oraz wszystkich zainteresowanych nowinkami technologicznymi – nie może na nim również zabraknąć firmy ROCA, której stoisko będzie niczym katalog nowości na żywo