Roca w Polsce

cnd-big.jpg

Konkurs „Czas na Dizajn!” zorganizowany przez firmę ROCA Polska był skierowany do miłośników designu oraz osób zainteresowanych projektowaniem – zarówno profesjonalistów jak i amatorów. Warunkiem uczestnictwa było posiadanie profilu na portalu społecznościowym Facebook oraz polubienie profilu strony Projekt Dizajn.

Praca konkursowa polegała na stworzeniu unikatowej grafiki na przycisk Roca Pro za pomocą aplikacji do projektowania dostępnej na stronie konkursu. Celem inicjatywy podjętej przez Roca Polska było zachęcenie konsumentów do rozwijania wrażliwości na tematy związane z designem oraz promowanie innowacyjnego podejścia do wzornictwa.

Zadanie postawione przed uczestnikami konkursu wymagało sporej dozy kreatywności, ponieważ przyciski ROCA Pro są same w sobie bardzo eleganckie. Mając na uwadze wartości firmy Roca, a zwłaszcza mocne ukierunkowanie na design, szukaliśmy w przesłanych projektach prostoty, smaku i pomysłu – może również pewnego rodzaju humoru – podkreśla Norbert Wawro, Creative Director w Agencji Reklamowej S4, zaangażowanej w organizacje konkursu.

Czas na Dizajn! spotkał się z ogromnym zainteresowaniem sympatyków wzornictwa. W galerii konkursowej znalazły się 474 prace, które można oglądać na stronie internetowej Roca Polska. Kreatywność, jaką wykazali się uczestnicy konkursu dowodzi, że nawet taki niewielki element jak przycisk spłukujący z ciekawymi elementami graficznymi może budować pozytywny nastrój oraz odmienić wnętrze każdej przestrzeni łazienki. Zaangażowanie w zadanie konkursowe dowodzi, że konsumenci szukają nietypowych rozwiązań i cenią sobie nowoczesne podejście do wzornictwa.

Stelaże podtynkowe do misek podwieszanych wc Roca Pro to niedawno wprowadzona kategoria produktowa. Projekty zaproponowane przez uczestników to ciekawa inspiracja dla producenta. Przycisk może oprócz funkcji być elementem dekoracyjnym, a nawet obrazem.

Konkurs Czas na Dizajn! rozstrzygnięty

Czy przycisk spłukujący może być elementem dekoracyjnym w łazience? Odpowiedź na to pytanie znaleźli uczestnicy konkursu Czas na Dizajn! Zorganizowanego przez ROCA Polska. Tworząc wyjątkowe grafiki udowodnili, że kreatywność i zapał może przełożyć się na oryginalny projekt