Roca w Polsce

pl-we-art-water-gfx.png

Porównywarka cenowa – serwis Skąpiec.pl przygotował kolejny raport specjalny tym razem zatytułowany „Elegancka Łazienka”. Publikacja poświęcona jest producentom wyposażenia łazienek, którzy cieszą się największą popularnością wśród użytkowników serwisu. Z raportu wynika, że konsumenci najczęściej wyszukują produkty firmy Roca w kategoriach zestawów łazienkowych, luster oraz desek sedesowych.  

Skąpiec.pl jest jednym z pierwszych serwisów w Polsce umożliwiających porównywanie cen poszczególnych produktów dostępnych w sklepach internetowych. Serwis powstał w 2004 roku i w krótkim czasie stał się najpopularniejszą porównywarką cen. W jego bazie znajduje się ponad 3100 sklepów, które są podzielone na 24 przejrzyste kategorie.

Raport „Elegancka Łazienka” powstał w oparciu o analizę wyborów, jakie internauci dokonywali w II kwartale 2013, odwiedzając działy poświęcone elementom wyposażenia łazienek. Przeanalizowano szeroki wachlarz produktów: meble, parawany nawannowe, obudowy brodzików, a nawet lustra. Roca Polska trzykrotnie pojawiła się wśród najczęściej wyszukiwanych firm. Uplasowała się ona na pierwszym miejscu wśród producentów zestawów łazienkowych. Największą popularność zyskały zestawy mebli łazienkowych z serii GAP w kolorach białym i fioletowym. Wśród najpopularniejszych produktów marki Roca znalazły się także deski sedesowe z serii Victoria oraz lustro Stratum.

Pełen raport pobrać można ze strony: www.skapiec.pl/site/doc/200/20/20/

Produkty Roca najczęściej wyszukiwane na serwisie skąpiec.pl

Z raportu wynika, że konsumenci najczęściej wyszukują produkty firmy Roca w kategoriach zestawów łazienkowych, luster oraz desek sedesowych