Roca w Polsce

ww-design-dla-konesera.png

5.jpgDesign dla Konesera to już druga edycja prestiżowego konkursu miesięcznika Dobre Wnętrze. Głównym celem redakcji jest edukowanie czytelników w kwestiach z zakresu pięknych, nowoczesnych oraz praktycznych rozwiązań wyposażania wnętrz. Nominacja W+W marki Roca w kategorii urządzeń sanitarnych to sukces i dowód na to, że konsumenci szukają niestandardowych, designerskich oraz ekologicznych rozwiązań. Rewolucyjny produkt zaprojektowany przez Gabriele & Oscara Buratti łączy w sobie technologię na najwyższym poziomie, wzornictwo oraz ekologiczne rozwiązania. Jest wyrazem troski o środowisko, ponieważ woda zużywana podczas mycia w umywalce jest potem wykorzystywana do spłukiwania w toalecie. Produkt dostępny jest w komplecie z baterią Singles Pro, której progresywna głowica pozwala na oszczędne zużycie wody oraz energii potrzebnej na jej ogrzanie.

Czytelnicy magazynu Dobre Wnętrze oraz grono ekspertów wybiorą dwie niezależne listy TOP10, czyli produkty, które ich zdaniem są nowoczesne oraz bezkonkurencyjne pod względem wzornictwa. Ranking zwycięzców konkursu Design dla Konesera zostanie ogłoszony w grudniowym numerze miesięcznika.

W+W nominowane w konkursie Design dla Konesera

Design, innowacyjność i funkcjonalność – to główne cechy charakteryzujące produkty nominowane w konkursie Design dla Konesera organizowanym przez magazyn Dobre Wnętrze. W tegorocznej edycji w tym gronie znalazła się umywalka zintegrowana z miską WC - W+W marki Roca