Roca w Polsce

izby-gospodarczej-4.jpg

Roca Polska jest partnerem strategicznym PHIG i aktywnie wspiera jej działania. Organizowany przez Izbę piknik stał się okazją dla marki Roca do zaprezentowania nowych stelaży podtynkowych Pro wraz z atrakcyjnymi przyciskami, a także ekologicznych wartości marki. Firma wspólnie z Fundacją We Are Water na co dzień dba o wzrost świadomości ekologicznej.

Eko – konkursy, konkursy dotyczące stelaży, zabawy, czy dziecięcy pochód po wodę nie tylko były dodatkową atrakcją dla przybyłych na piknik, były okazją do uświadomienia mieszkańcom stolicy problemu deficytu zasobów wodnych na świecie, poszerzenia wiedzy oraz dobrej zabawy.

Współpraca firmy Roca Polska i Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej

Ekologiczne konkursy i zabawy dla najmłodszych, loterie z nagrodami, pokazy lotów balonu ogrzewanego powietrzem oraz przysmaki hiszpańskiej kuchni. Tak w tym roku wyglądał piknik organizowany na Lotnisku Bemowo w Warszawie, 16 czerwca przez Polsko - Hiszpańską Izbę Gospodarczą. Roca Polska, partner strategiczny Izby wsparła wydarzenie promując nowe produkty i zasady Fundacji We are Water