Roca w Polsce

Wystawa Wzornictwo Dla Przemysłu prezentowała prace powstałe w wyniku współpracy projektantów z przemysłem. To podsumowaniem zainicjowanego trzy lata temu nowego programu kształcenia adeptów wzornictwa na ASP w Łodzi. Program przewiduje m.in. ścisłą współpracę projektanta z kadrą zarządzającą, marketingową i techniczną producenta. Efekty współpracy uczelni z firmami prezentowane były na wystawie Wzornictwo Dla Przemysłu w trzech działach.

Pedagodzy WiAW dla przemysłu – To prezentacja rezultatów współpracy przemysłu z kadrą naukowo-dydaktyczną Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz, która zaprojektowała między innymi rodzinę produktów ochronnych z barierą UV z Instytutem Włókiennictwa w Łodzi.
Studenci WiAW dla przemysłu – Ekspozycja prac konkursowych wykonanych przez studentów II, III, IV roku. W ramach tego działania dla firm ROCA zaprojektowano m.in. nowoczesny panel prysznicowy O-ring, kabinę prysznicową Showerhair, czy panel prysznicowy wyposażony w deszczownicę, słuchawkę i radio. Wystawa prezentowała także rezultaty konkursów innych producentów.
Mój debiut zawodowy – To prezentacja projektów dyplomowych realizowanych we współpracy z producentami. Przykładem takich działań jest projekt wanny zrealizowany w firmie POOLSPA czy projekty mebli we współpracy z firmami MIKOMAX, VOX, SWEDWOOD, i inne. Wystawę można było oglądać w zabytkowym „Domku Ogrodnika”, w Parku Źródliska w Łodzi, 2-18.12.2011.

 

 

 

Roca sponsoruje wystawę organizowaną przez ASP Łódź - Wzornictwo Dla Przemysłu

W dniach 2-18 grudnia 2011 r., na wystawie „Wzornictwo Dla Przemysłu” można było oglądać m.in. projekty, które zwyciężyły w konkursie zorganizowanym przez firmę Roca dla studentów Wydziału Wzornictwa i Architektury Wnętrz, Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi w semestrze zimowym 2010/2011.