Roca w Polsce

gap-clean-rim-thu.jpg

gap_clean_rim_1.jpgŁazienka już dawno przestała być miejscem służącym wyłącznie do utrzymania higieny intymnej. Coraz więcej czasu i uwagi poświęca się na jej urządzenie, ponieważ wnętrze musi być funkcjonalne, a urządzenia ekologiczne i wygodne. ROCA obserwując rosnące potrzeby klientów nieustannie wzbogaca swoją ofertę. Przykładem tego jest najnowsza miska wc – typu Clean Rim wchodząca w skład kolekcji Gap.

Technologia Clean Rim to nowatorski sposób rozprowadzenia wody potrzebnej do spłukiwania w misce wc, który dystrybuuje ją w kilku kierunkach. To pozwala na bardzo dokładne obmywanie miski przy znacznie mniejszym zużyciu wody niż dotychczas, bo tylko 4 lub 2 litrami wody do wyboru, Nowy system generuje, zatem oszczędności wody do 33%.

Brak tradycyjnego „kołnierza” i redukcja zagłębień narażonych na zabrudzenia oznacza podniesienie komfortu i łatwego utrzymania kompaktu w czystości.

Projektanci ROCA dobrze wiedzą, że funkcjonalność musi iść zawsze w parze z estetyką, jednym z wielu dowodów na to jest Clean Rim. Dzięki prostej i przyjaznej formie kompaktu typu back-to-wall utrzymanie w czystości produktu również z zewnątrz jest łatwe.

Produkt stanowi część szerszej kolekcji GAP, co pozwala na stworzenie spójnej kompozycji, a zredukowany rozmiar miski wc do 60 cm pozwala na aranżację również w niewielkiej przestrzeni. W skład serii Gap wchodzą: umywalki, miski WC, bidety oraz meble łazienkowe. Cała seria zapewnia nowe możliwości aranżacyjne łazienki w przystępnych cenach.

 

Technologia Clean Rim – ekologiczny i komfortowy kompakt WC GAP

Nowoczesny design, innowacja, zrównoważony rozwój oraz well-being - tak najłatwiej można scharakteryzować najnowszy produkt, który w ostatnim czasie wzbogacił portfolio firmy ROCA na polskim rynku. Światowy lider wprowadził do oferty nową technologię – Clean Rim, która nie tylko podnosi komfort użytkowania i jest ekologiczna, ale ma też atrakcyjną cenę