Roca w Polsce

dobrywzor-2012-thu.jpg

Dobry Wzór to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń poświęconych tematyce wzornictwa. Jest to konkurs, w którym wyszukiwane przez organizatora najciekawsze nowości produktowe, oceniane są pod kątem jakości i designu. W tym roku odbyła się jego 19 edycja, do której przyjęto rekordową ilość 187 zgłoszeń. Spośród nich wyłoniono 90 finalistów w 4 kategoriach: sfera domu, sfera pracy, sfera publiczna, sfera usług.

Samo przyjęcie produktów do konkursu jest już dużym osiągnięciem, gdyż są one kompleksowo oceniane, a te, które zostają do niego dopuszczone, mogą posługiwać się znakiem: "Produkt rekomendowany do konkursu Dobry Wzór 2012".

Taką możliwość będą miały od tej pory produkty z oferty ROCA Polska: brodzik Kreto oraz bateria umywalkowa Urban, docenione przez jury konkursowe.

ROCA Polska od lat podkreśla swoje zaangażowanie w promowanie dobrego dizajnu oraz dba o to, by oferowane przez nią produkty były wysokiej klasy wzornictwa. Służy temu nie tylko współpraca z międzynarodowymi projektantami o światowej sławie, ale też promowanie lokalnych inicjatyw i wsparcie dla takich inicjatyw jak m.in. „Akademia Designu”, przedsięwzięcia Zamku Cieszyn, czy też współpraca z uczelniami. Uznanie w konkursie Dobry Wzór jest dowodem na to, że dla marki ROCA dobry design jest jedną z najważniejszych wartości, którą chce oferować swoim klientom.

ROCA laureatem konkursu Dobry Wzór 2012

Tegoroczna edycja konkursu Dobry Wzór, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przesyłowego, przyniosła marce ROCA Polska wiele sukcesów! Produkty: brodzik Kreto oraz bateria umywalkowa Urban znalazły się w gronie najwyższej jakości wyrobów, dostępnych na polskim rynku