Roca w Polsce

victoria-basic-main-pl.jpg

Seria dostępna jest w trzech kolorach pasujących do różnych styli. Meble w kolorze Venge to modne wykończenie, dedykowane wnętrzom, w których szukamy ukojenia. Kolor orzecha o przyjemnym rysunku drzewa dodaje ciepłego kolorytu i jest gwarancją ponadczasowej klasyki, która nigdy się nie nudzi. Nowoczesna biel w połysku to propozycja dla tych, którzy poszukują minimalizmu, prostoty i nowoczesności. Dzięki tym propozycjom meble łazienkowe mogą współtworzyć spójną aranżację w całym domu. Dodatkową ozdobą kolekcji są detale – między innymi designerskie metalowe uchwyty sygnowane marką ROCA, które znajdują się na drzwiczkach oraz frontach szuflad.

Seria Victoria Basic stwarza szerokie możliwości aranżacyjne także dzięki bogatej palecie oferowanych wymiarów i modułów. W kolekcji znalazły się zestawy łazienkowe Unik 60, 70 i 80 cm z drzwiczkami oraz zestawy w wersji z szufladami, których rozmiary plasują się w przedziale od 60 do aż 120 cm. Te ostatnie oferowane są z podwójną umywalką i 4 szufladami. W zestawie są płaskie ceramiczne umywalki meblowe ROCA, które wraz z szafką tworzą czystą geometryczną bryłę i nie zaburzają formy. W kolekcji dostępna jest także obustronna kolumna z półkami, którą można montować, tak aby otwierała się z prawej lub lewej strony. Całość dopełnia duży wybór luster oraz oświetlenie.

Całą kolekcję Victoria Basic można szybko zainstalować w łazience. Szafkę pod umywalkę montuje się do ściany, a umywalkę osadza się na meblu. Uniwersalna kolumna może otwierać się na lewo lub na prawo. Cała aranżacja może zostać zaplanowana w wersji podwieszanej bądź stojącej z 2 nóżkami. Dodatkowo drzwiczki i szuflady posiadają system cichego domykania.

Meble Victoria Basic są bardzo wygodne w użytkowaniu i łatwe do czyszczenia. Szuflady wyposażone są w system łatwego wypinania, co ułatwia dostęp do zabrudzonych miejsc. Wykonano je w technologii, która zabezpiecza meble przed działaniem wilgoci.
Opisy oraz ceny poszczególnych produktów można znaleźć na stronie www.roca.pl/victoriabasic.

 

Nowość w ofercie ROCA - meble i ceramika Victoria Basic

Projektanci ROCA stworzyli kolekcję mebli łazienkowych Victoria Basic, które zamienią Twoją łazienkę w przytulne i funkcjonalne wnętrze, korespondujące z aranżacją całego domu