Roca w Polsce

nowosci_roca_do_lazienek.jpgRozwiązania ekologiczne, zmniejszające koszty eksploatacji, redukujące zużycie wody i energii, design, wysoka jakość i atrakcyjna cena to cechy oferty Roca, za które cenią ją klienci.
Łazienki wyposażone przez ROCA można znaleźć na całym świecie. W Polsce znajdziemy je zarówno w hotelach, galeriach handlowych, biurowcach czy halach widowiskowych.

Inwestorom, którzy szukają rozwiązań do toalet publicznych Roca proponuje szeroki wybór w nowej ofercie pisuarów. Duże zainteresowanie wzbudzają małe pisuary Mini, które cieszą się bardzo atrakcyjną ceną. Niewielkie rozmiary pisuaru idealnie wpasują się w przestrzeń łazienki w przedszkolu czy bawialni. Nowoczesne pisuary Euret z automatycznym elektrozaworem spustowym, mogą być zasilane bezpośrednio z sieci lub na baterie. Modele pisuarów Hall i Nexo, stanowią część serii łazienkowej. Wyróżniają się interesującym designem i pozwalają na urządzenie łazienki w jednym stylu przy wykorzystaniu całej serii ceramiki. Oba modele oferowane są w wersji z pokrywą wolnoopadającą. Uzupełnieniem oferty są ceramiczne przegrody Wing, pozwalające na zachowanie intymności w przestrzeni łazienkowej.

Oferta pisuarów ROCA ceniona jest przez inwestorów zarówno za szeroki zakres cenowy – dostosowany do różnej skali inwestycji oraz design oferowanych produktów. Wśród dostępnych linii można znaleźć propozycje nowoczesne i minimalistyczne, ale też bardziej tradycyjne. Wybrane modele są oferowane z dopływem wody z tyłu lub z góry, a do większości z nich można dobrać stelaż podtynkowy i baterię Roca.

Do pisuarów ROCA rekomendowane są baterie czasowe Sprint-N, W serii znajdują się rozwiązania zarówno natynkowe jak i podtynkowe, które pozwalają na ograniczone zużycie wody. Ekonomiczny przepływ wody wynosi tylko 9l/min, istnieje także możliwość regulacji zarówno przepływu, jak i długości cyklu wypływu wody. Seria Sprint-N proponuje także baterie umywalkowe i natryskowe, co pozwala na aranżację całej łazienki.

Stelaże podtynkowe Pro do zabudowy lekkiej, jak i ciężkiej do popularnych na tym rynku podwieszanych misek wc pasują do wszystkich misek wc ROCA oraz większości misek wc dostępnych na rynku. Kompletowane są ze stylowymi przyciskami w czterech wykończeniach: białym, chromowanym, chromowanym matowym oraz kombinacji bieli i matowego chromu. Można wybrać przycisk jednofunkcyjny, bądź ekologiczne i ograniczające zużycie wody z mechanizmem spłukiwania 3/6 l.

Stelaż PRO do zabudowy lekkiej ma szeroką (500 mm), trwałą konstrukcję, regulowaną głębokość (140-195 mm), oraz łapy umożliwiające regulację wysokości (0-200 mm). To pozwala na montaż stelaża na różnych etapach zaawansowania prac wykończeniowych. W komplecie jest zestaw montażowy i kolanko odpływowe o średnicy 90/110 mm. Ruchome ustawienie kolanka odpływowego (0-30 mm) ułatwia montaż oraz umożliwia regulację głębokości zabudowy. Tunel serwisowy ułatwia zamocowanie płytki przycisku.

Roca oferuje także stelaż PRO do zabudowy ciężkiej do kompletowania z miskami stojącymi. Miski stojące ze zbiornikiem podtynkowym mogą być alternatywną propozycją dla poszukujących jeszcze większej stabilności i ciekawych aranżacji.

Markowe stelaże podtynkowe PRO, to rozwiązanie na lata. Dowodem tego są długie okresy gwarancyjne. 10 lat gwarancji na ramę, 5-lat gwarancji na zbiornik, zawór napełniający i mechanizm spustowy oraz 2 lata na pozostałe elementy.

Ponadto w ofercie znajdują się stelaże podtynkowe do bidetów, umywalek, pisuarów z odpływem od góry oraz z tyłu, czy też stelaże do montażu uchwytów dla niepełnosprawnych. To kompleksowe rozwiązanie ułatwia i przyspiesza montaż wyposażenia, co ma szczególne znaczenie przy dużych realizacjach.

Toalety i łazienki Roca w obiektach publicznych i komercyjnych na całym świecie i w Polsce potwierdzają, że wielu klientów już nam zaufało. Roca wciąż doskonali swoje portfolio produktowe proponując ekologiczne rozwiązania o ciekawym designie, dobrej cenie i wysokiej jakości produktów. To łazienki na długie lata.

Nowości ROCA do łazienek publicznych i komercyjnych

ROCA od lat oferuje rozwiązania do toalet publicznych i komercyjnych. Liczne przykłady wyposażonych w łazienki Roca obiektów można znaleźć w Polsce i na całym świecie. Szeroka i różnorodna oferta przeznaczona jest do niedużego hotelu, jak i ekskluzywnego centrum SPA, instytucji publicznej, czy galerii handlowej. ROCA wciąż udoskonala ofertę i wprowadza nowości przeznaczone na ten rynek