Roca w Polsce

ban-dobryprodukt.jpg

dobry_produkt_2011_1.jpgBadanie zostało przeprowadzone na próbie 1000 respondentów w wieku 18 – 60 lat, mieszkających na terenie całej Polski. Metodą badawczą wybraną przez autorów były sondaże komputerowe wspomagane techniką wywiadu telefonicznego (CATI).

Konsumenci udzielali odpowiedzi na pytania, które marki produktów uważają za najlepsze i godne zaufania.  Firma ROCA została doceniona przez respondentów w kategorii „Ceramika oraz meble łazienkowe”.


Wszystkie nagrody, które firma Roca otrzymuje są bardzo ważne, jednak szczególne znaczenie mają wyróżnienia przyznawane przez konsumentów. To właśnie z myślą o nich powstają nowe rozwiązania. Zaufanie konsumentów uzyskane w takiej kategorii potwierdza rosnące zainteresowanie kompletnymi propozycjami ceramiki i mebli łazienkowych marki Roca. Coraz częściej spotykane w naszych domach zestawy ocieplają wizerunek łazienki przypominając salon, a przestrzeń zyskuje na funkcjonalności.

 

ROCA wyróżniona nagrodą „Dobry Produkt 2011 – Wybór Konsumentów”

Firma ROCA została nagrodzona w Ogólnopolskim Badaniu Postaw i Preferencji Konsumenckich „Dobry Produkt 2011” organizowanym przez Redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej. Patronat nad badaniem objął Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk