Roca w Polsce

pl-multiclin.jpg

Multiclin to rozwiązanie skierowane do wszystkich ceniących sobie zdrowie, komfort i higienę. Produkt zalecany jest również dla osób starszych oraz użytkowników z ograniczoną sprawnością ruchową. ROCA oferuje modele w kilku wersjach do misek wc o bardziej prostokątnym lub zaokrąglonym kształcie: Multiclin Advance Round, Multiclin Advance Square. Jeszcze większą swobodę i komfort zapewnia zdalnie sterowana wersja:  Multiclin Premium Round oraz Multiclin Premium Square.

Urządzenie zostało zaprojektowane kompleksowo - tak, aby w małym urządzeniu, na niewielkiej przestrzeni znalazły się wszystkie użyteczne funkcje w zakresie higieny intymnej.

Zaimplementowany program podmywania czy osuszania zapewnia najwyższy poziom higieny intymnej zmniejszając ryzyko występowania infekcji i nie powodując podrażnień skóry. Dostęp do tych funkcji w każdej chwili pozwala na komfortowe korzystanie z toalety. Multiclin posiada również podgrzewaną deskę wolnoopadającą zapewniając ciepłą, przyjemną temperaturę. Jej pokrywa sama opada i bardzo cicho się zamyka.

Wszystkie funkcje mogą być dopasowane do indywidualnych preferencji. Użytkownik może dostosować temperaturę i siłę wypływu wody czy wyregulować ustawienie dyszy stosownie do budowy ciała. Temperatura powietrza przy funkcji osuszania czy temperatura podgrzewania deski wc także może zostać odpowiednio wyregulowana zgodnie z potrzebami.

Inteligentne deski wc są wyposażone w czujnik obecności, który zapobiega uruchomieniu funkcji, kiedy nie ma osoby korzystającej z toalety.

Każda z wersji wyposażona jest albo w pilot (opcje Advance) lub panel elektroniczny (opcje Premium). Gwarantuje to wygodne i szybkie dostosowanie systemu do indywidualnych potrzeb oraz preferencji, a także umożliwia swobodne wprowadzanie modyfikacji.

Utrzymanie urządzenia w czystości jest łatwe. Dysze mają funkcję samoczyszczania, a deska jest wyposażona w mechanizm automatycznego wypinania, co pozwala na łatwy dostęp do wszystkich zakamarków. Dodatkowo modele mają system oszczędności energii. Zaprogramowane wyłączanie w okresach zmniejszonej aktywności redukuje pobór prądu.

Multiclin to kolejny krok w tworzeniu kompleksowych rozwiązań zapewniających komfort, zdrowie i higienę. To urządzenie, które zaspokoi wszystkie potrzeby związane z codzienną higieną okolic intymnych, a jednocześnie zajmie mało miejsca w łazience. Doskonale łączy się z seriami ceramiki łazienkowej ROCA. Między innymi z miskami z kolekcji Dama Senso, Dama Senso Compacto, Victoria, Giralda, Meridian-N i Hall. Zestawy są nie tylko bardzo funkcjonale, ale również zdobią wnętrze każdej łazienki, nie zabierając jej przestrzeni.

Inteligentna deska wc Multiclin – zdrowie, higiena i komfort

ROCA stawia na rozwój designu i technologii. Na rynek trafiają kolejne ciekawe produkty. Jedną z nowości jest Multiclin - inteligentna deska wc z funkcją bidetu