Roca w Polsce

polska-l90.jpg

Seria baterii L90

Baterie L90 to idealna propozycja dla tych, którzy chcą oszczędzać wodę i energię, a jednocześnie cieszyć się pięknymi wnętrzami przez długie lata. Kolekcję charakteryzuje minimalizm formy połączony z najwyższą jakością i innowacyjnymi eco rozwiązaniami. Proste linie, wyraziste kształty nawiązują do odwróconej litery L, która stała się inspiracją dla twórców kolekcji. Geometryczne kształty baterii podkreślają nowoczesny charakter aranżacji, a jednocześnie zapewniają wygodę użytkowania.

Baterie L90 skonstruowano tak, aby podczas codziennych czynności ograniczać niepotrzebne zużycie wody i energii. Jedną z zastosowanych technologii jest system Click, który pozwala zmniejszyć siłę strumienia wody oraz sygnalizuje, kiedy użytkownik przechodzi w tryb większego jej zużycia. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzamy do 50% wody. Dodatkowo zainstalowany w baterii ekodysk pozwala regulować zakres temperatury wody. W efekcie bardzo ogranicza to zużycie energii potrzebnej do ogrzania wody. Wybrane modele kolekcji posiadają system Cold Water Start, który najpierw włącza zimną wodę.

Bateria L90 została wyposażona w innowacyjną technologię SoftTurn, która pozwala na płynne sterowanie wypływem wody za pomocą uchwytu. Wystarczy jeden ruch, aby szybko i wygodnie ustawić pożądaną temperaturę oraz siłę wypływu wody. Komfortowe w obsłudze oraz łatwe do utrzymania w czystości baterie wykonane  w technologii chromowania Ever Shine pozwalają cieszyć się ich pięknem przez wiele lat.


Seria baterii L20 

Kolekcja baterii L20 idealnie wpisuje się w najnowsze trendy łazienkowe. Seria łączy w sobie eco technologie, wysoką jakość materiałów, uniwersalny design oraz atrakcyjną cenę.

Delikatne, subtelne linie serii pasują do bardzo różnych przestrzeni łazienkowych. Z powodzeniem ozdobią zarówno nowoczesne, ascetyczne wnętrza, jak i najbardziej tradycyjne łazienki.

Baterie wyposażone zostały w ekorozwiązania między innymi w system Cold Water Start, który uniemożliwia włączanie od razu gorącego strumienia wody, ale stopniowo dodaje ciepłą wodę do zimnej. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzać energię i zmniejszać emisję CO2. System Click pozwala na oszczędność wody i energii do 50%.  Baterie umywalkowe L20 i L90 mają ekonomiczny system przepływu wody- 6 l w strefie ekonomiczego wypływu i 8 litrów wody na minutę w pełnym otwarciu.

Baterie L20 są bardzo wygodne w obsłudze, dzięki technologii SoftTurn, a wysoką jakość zawsze błyszczącej powierzchni zapewnia technologia Ever Shine.

Baterie ROCA są produkowane już od 50 lat i przez cały ten czas producent udoskonala je o proekologiczne rozwiązania i technologie, które mają pomóc w oszczędzaniu zasobów naturalnych – wody i energii.

Informacje o firmie ROCA

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej – ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, meble łazienkowe oraz dodatki, i płytki ceramiczne. Firma zatrudnia 21 100 pracowników, posiada 76 zakładów produkcyjnych i jest obecna w ponad 135 krajach na całym świecie. ROCA jest światowym liderem w swojej branży. Grupa z hiszpańskim kapitałem dominuje nie tylko na rynkach Europy, lecz także Ameryki Łacińskiej, w Indiach i Rosji. Z sukcesem działa też w Chinach, na Bliskim Wschodzie oraz wielu krajach Azji i Afryce.

Baterie L90 i L20 – zostaw połowę wody na Ziemi!

ROCA od wielu lat dba o środowisko naturalne. W ramach swojej fundacji WeAreWater, firma podejmuje szereg inicjatyw, które mają na celu uświadomienie ludziom jak ważne jest oszczędzanie zasobów naturalnych. Troska o przyrodę przejawia się także w proekologicznych rozwiązaniach stosowanych w produktach oraz w procesie technologicznym w fabrykach Roca. W tym roku firma wprowadziła na rynek dwie serie ekologicznych baterii łazienkowych – L20 i L90.