Roca w Polsce

ban-dobryprodukt.jpg

gap_roku1.jpgMiesięcznik Łazienka już po raz jedenasty nagrodził najlepsze produkty łazienkowe dostępne na polskim rynku. Głównymi kryteriami, którymi kierowało się jury były między innymi: walor wzorniczy oraz użytkowy produktu, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania produktu, a także jego cena.

Seria ceramiki GAP zaprojektowana dla ROCA przez Antonio Bullo, została wyróżniona w kategorii „Wyroby sanitarne z ceramiki i innych materiałów”.
gap_roku2.jpg
GAP to kompleksowe rozwiązania łączące w sobie nowoczesny design, funkcjonalność i wysoką jakość. Seria została zaprojektowana tak, aby pasowała zarówno do małych łazienek, jak i dużych salonów łazienkowych. Dlatego znalazły się w niej duże umywalki oraz ich małe odpowiedniki, które pozwolą spełnić marzenie o pięknym wnętrzu właścicielom nawet najmniejszych metraży. Dodatkowa zaleta serii, to możliwość komponowania gap_roku3.jpgwszystkich modeli z półpostumentem, na blacie, na szafce lub z ozdobnym syfonem.

W kolekcji znalazły się, także umywalki meblowe Dostępne z szeroką półką ceramiczną, która zapewnia użytkownikowi przestrzeń do przechowywania akcesoriów łazienkowych. Serię uzupełnia umywalka narożna 35x35x50 cm oraz półblatowa 56x40 cm. Kolekcja GAP to także miski w.c. stojące, do kompaktu i podwieszane oraz bidety. Do każdego z urządzeń dedykowane są deski w wersji standardowej, bądź wolnoopadającej.

"Seria ceramiki Gap wraz z meblami z tej samej kolekcji tworzą oryginalną kompozycję. Modny fiolet czy gap_roku4.jpgnieskazitelna biel szafek inspirują do aranżacji niebanalnej, modnej łazienki”. mówi Joanna Dec-Galuk manager ds. marketingu Roca Polska.

Do tegorocznej edycji konkursu Wybór Roku zgłosiło się 39 producentów i dystrybutorów wyposażenia łazienki, którzy przedstawili aż 138 produktów. Produkty zostały sklasyfikowane w 15 kategoriach. Wyboru najbardziej interesujących modeli dokonało 18- osobowe jury złożone z przedstawicieli i ekspertów branży.

 

Seria ceramiki Gap Roca wyróżniona w konkursie Wybór Roku 2012

Seria ceramiki GAP stworzona przez firmę ROCA otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie branżowym Wybór Roku 2012, organizowanym przez magazyn Łazienka