Roca w Polsce

Fundacja została powołana do życia we wrześniu ubiegłego roku i zaprezentowana w 20 krajach świata. Jej celem jest zapobieganie negatywnym skutkom niewystarczających zasobów wody oraz gromadzenie środków na programy i projekty związane z realizacją założeń. WAW skupia organizacje charytatywne i pozarządowe wraz, z którymi angażuje się w poszczególne zadania.

Rejs dookoła świata wydaje się idealny do promocji tak istotnych idei, a jego przebieg przypomina działalność fundacji. Powodzenie obu przedsięwzięć zależy od ciężkiego systematycznego wysiłku oraz pracy zespołowej. Pod banderą tych cech informacja o celach We Are Water będzie obiegać świat.

Barcelona Word Race jest organizowany po raz drugi i skupia najlepszych żeglarzy m.in.: Loïck Peyron (FRA) czy Michel Desjoyeaux (FRA). W rejsie bierze udział 15 łodzi, które są brandowane największymi markami świata: m.in. Hugo Boss, Estrella Damm, Renault, Movistar, Neutrogena. W tym znakomitym towarzystwie znajduje się łódź We Are Water.
Rejs rozpoczął się 31 grudnia 2010 i ma potrwać 3 miesiące.Ważne informacje muszą obiec ziemię

Jacht We Are Water ma nie tylko pokonać trasę, ale także zainteresować fundacją i jej zadaniami. Zaangażowani w temat żeglarze, którzy stanowią załogę jachtu to Jaume Mumbru i Cali Sanmatri – dwaj Katalończycy, których od 14 lat łączy pasja do morza.

Trzymamy kciuki za jacht fundacji Roca We Are Water, mając nadzieję na promocję tak ważnego tematu, jakim jest troska o zasoby wody na świecie.
Szczegóły znajdują się na stronie http://www.barcelonaworldrace.org

Ważne informacje muszą obiec ziemię!!!!

Fundacja We Are Water (WAW) została założona przez koncern Roca w celu ochrony zasobów wody na naszej planecie. Informacja o tak ważnym przedsięwzięciu musi dotrzeć do każdego zakątka kuli ziemskiej. Rejs dookoła świata jest na to najlepszym sposobem.