Roca w Polsce

Jury branżowego konkursu „Łazienka - Wybór Roku 2011” doceniło baterie Evol marki Roca

Miesięcznik „Łazienka” po raz dziesiąty przyznał nagrody branżowe. Tradycyjnie, przy ocenie produktów pod uwagę brano m.in. ich walory wzornicze, zaawansowanie zastosowanych rozwiązań technologicznych, jakość oraz relację ceny do jakości. Koncern Roca otrzymał w kilku swoich markach reprezentowanych na polskim rynku nagrodę główną i wyróżnienia. Wanna Mimo marki Laufen otrzymała nagrodę główną. Wśród wyróżnionych znalazła się ceramika Alessi Onevolution również Laufen, baterie z baterie_evol1.jpgkolekcji Evol Roca oraz systemy hydromasażu Effects Poolspa.

Wyróżnione baterie Evol marki Roca zainspirowane naturalnym źródłem wody, wyposażone są w otwarte wylewki tworzące efekt wodospadu. Organiczna forma i geometryczne linie podkreślają innowacyjność, tworząc swoisty naturalny pejzaż. Wyposażone w designerski i wygodny joystick baterie, mają możliwość szybkiego sterowania i kontroli przepływu wody, co pozwala na jej oszczędność nawet do 35%.

baterie_evol2.jpg- Cieszy nas bardzo, że przyznane nagrody dostaliśmy w kilku kategoriach. Jesteśmy specjalistami w wyposażeniu łazienki i podejmujemy szereg działań, aby odczytywać zmieniające się oczekiwania klientów w zakresie rozwoju oferty zarówno produktów ceramicznych, jak również baterii, akrylu, czy systemów hydromasażu - mówi Ryszard Kanas, Dyrektor Handlowy Roca Polska. – Każda nagroda stanowi dla nas prawdziwe potwierdzenie dla szczególnej dbałości, jaką stosujemy przy optymalnym łączeniu funkcjonalności z dizajnem i ekologią w naszych produktach. Miło nam, że docenia to zarówno branża, jak i konsumenci – dodaje.

Spośród zgłoszonych produktów, jury nagrodziło 39 produktów w 16 kategoriach. Konkurs organizowany jest przez branżowy dwumiesięcznik „Łazienka”. Jest to jedyne na polskim rynku wydarzenie tego typu poświęcone wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Kryteriami wyboru zwycięskich produktów jest ich wysoka jakość, ciekawe wzornictwo oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. W tym roku w jury konkursu zasiedli m. in. Marta Matracka, redaktor naczelna magazynu „Łazienka” i Małgorzata Nietupska redaktor prowadząca magazynu „Świat Łazienek i Kuchni, Prezes Stowarzyszenia Łazienka Robert Sieńko, a także uznani architekci i reprezentanci sieci dystrybucji i salonów sprzedaży.

"Łazienka" ukazuje się od 1996 roku i jest jedynym w Polsce specjalistycznym pismem branży wyposażenia łazienkowego i techniki sanitarnej. Celem miesięcznika od początku jego istnienia jest aktywne uczestnictwo w życiu i rozwoju rynku wyposażenia łazienek.

 

Jury branżowego konkursu „Łazienka - Wybór Roku 2011” doceniło baterie Evol marki Roca

Już po raz dziesiąty miesięcznik „Łazienka” przyznał nagrody branżowe. Roca otrzymała wyróżnienie w kategorii baterie za designerską serię baterii Evol.