Roca w Polsce

Roca zaprasza na targi ISH 2011Największa impreza wystawiennicza poświęcona wyposażaniu łazienek odbywa się raz na dwa lata. W 2009 roku Roca przedstawiła na swoim stoisku globalną wizję łazienki skoncentrowaną wokół dizajnu, ekologii oraz innowacji. W tym roku, stoisko Roca zostało stworzone we współpracy z niemieckim studio Dana Pearlman’a, łącząc tak ważne dla Roca wartości, jak zrównoważony rozwój, wzornictwo, innowację i najnowszą technologię.

Na 51. targach ISH, Roca zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązania i produkty m.in. łazienkę Armani/Roca –kompleksowy Roca zaprasza na targi ISH 2011projekt wnętrza, obejmujący ceramiką i meble, ale także oświetlenie, pokrycie ścian, podłogi i sufitu. Wszystkie elementy uosabiają styl typowy dla Giorgio Armaniego. Można będzie zobaczyć również owoc pracy Innovation Lab, innowacyjną. i ekologiczną wannę In-flow, która zużywa do 80% wody mniej niż standardowa. Na ekspozycji Roca znajdą się także nowe baterie, kabiny czy ceramika sanitarna.

Targi ISH to także okazja do zaprezentowania celów fundacji powstałej z inicjatywy firmy Roca We Are Water. Teraz nie tylko poprzez produkty i procesy produkcyjne, ale również poprzez działalność fundacji, firma troszczy się o zasoby wodne na świecie.

Roca zaprasza na targi ISH 2011

Targi ISH to idealna okazja do prezentacji innowacyjnych i dizajnerskich rozwiązań łazienkowych. Od 15 do 19 marca br., odwiedzający stoisko Roca na targach ISH we Frankfurcie (Pawilon 3.1/stoisko C 69) będą mogli zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania łazienkowe.